Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 39 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #211
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia

  2. #212
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    nie logowałam się kilka tygodni, ale mam wrażenie że te wszystkie konserwacje tylko pogorszyły sprawę. Mam takie lagi, że się w głowie nie mieści. Otwarcie czegokolwiek to kilkadziesiąt albo i więcej sekund czekania.

  3. #213
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    dałbym, ci rade, ale popytaj innych u siebie w gildii, czy nie znają jakiś pomocy do gry w TSO.. w wersji po unity..
    pozdro

  4. #214
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Dno - otwarcie czegokolwiek to kilka - kilkanaście minut czekania - dno totalne po 20 min. wszystko WISI - nie ma wyjścia skoro mnie olewają muszę i ja ich olać

  5. #215
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brawo Ty wszyscy to powinni zrobić

  6. #216
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Na głównej stronie powinna być informacja co i jak zrobić, na tej samej zasadzie jak podano sposób wyjścia z klienta. Nie każdy jest znawcą programów komputerowych i dobrze bo istnieją jeszcze inne dziedziny. Gra u mnie działa w 10% do dawnych ustawień. Wysyłanie odkrywców trwa wieki a jak wrócą to aby odebrać ich znaleziska trzeba każdorazowo suwak przesuwać. Itd, itd Zrobili avent chyba ostatni Bardzo nie szanują graczy. Wstyd.

  7. #217
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram

  8. #218
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    wszystko jest pod kontrolą, grac na unity nie potraficie,
    poco zamykać grę,

    lepiej skasujcie swoje konta i przestańcie tu wchodzić.. bo tylko płacz i płacz
    bo , nic więcej nie potraficie..

  9. #219
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osiem lat w to, bezmyślnie, klikam, ale trzeci raz pokuszę się o post. To jest niegrywalne! Ten rakowy, ubisowtowy silnik się tu nie sprawdza. Jak zwykle się okazało, że ci partacze z UB zawalili (bo nie tylko tu, ich silnik szwankuje), a BB dostaje rykoszetem (choć zasłużonym). No cóż, liczę na dodatkową kopalnię diamentów do kupienia za te questy wykonane za diaxy (a niemożliwe do wykonania normalnie prze lagi). Z resztą, klikam tylko eventowo, bo przez codzienne granie krew by mnie zalała...

  10. #220
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    wszystko jest pod kontrolą, grac na unity nie potraficie,
    poco zamykać grę,

    lepiej skasujcie swoje konta i przestańcie tu wchodzić.. bo tylko płacz i płacz
    bo , nic więcej nie potraficie..
    Bez urazy z3nfist, a co Ty potrafisz ? na 365 Twoich postów, pewnie 300 dotyczy gry na kliencie. Gra jest na unity więc ma działać na unity, a ktoś kto sobie nie radzi idzie na łatwiznę i gra na kliencie...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 39 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.