Odpowiedz w tym wątku
Strona 31 z 39 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #301
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ettler Zobacz posta
    w czasie gry można zatęsknić za tym, ale skoro nie działa normalnie to szkoda słów na autora tego pomysłu

    podobno szukają kierowców w UK, proponuję się zapisać, będzie z autorów TSO większy pożytek niż tutaj


    Witaj!


    Wskazówki, które pomogą ulepszyć wydajność gry:

    Nie zmieniaj zakładki w przeglądarce podczas grania lub ładowania gry. Gdy zaraz po zalogowaniu zmienisz zakładkę w przeglądarce, ponieważ gra "ładuje się zbyt długo" jedynie wydłużysz czas ładowania się gry.
    Gdy nie jesteś skupiony na grze około ~30 sekund, spodziewaj się opóźnienia i ponownego połączenia czatu po powrocie,
    Jeśli to możliwe, użyj przeglądarki Chrome; powinna mieć najlepszą wydajność. Upewnij się też, że jest zaktualizowana i posiadasz najnowszą wersję.
    Upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są aktualne.
    Upewnij się, że przyspieszenie sprzętowe przeglądarki jest aktywne.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #302
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    powtarzasz to jak mantrę...od lipca 2021 i dalej nic...dno kupa mułu i wodorosty ogarnij się i zniknij z tymi poradami dla swojego i naszego dobra

  3. #303
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    to sa porady w stylu wyczysc ciastka i cala gra bedzie hulac.... jedna rada--- zatrudnij informatykow

  4. #304
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    żenada z tymi poradami serwisu co zrobić aby było lepiej

    mój znajomy w takiej sytuacji zawsze ma gotową odpowiedź: nie wiem co bierzesz ale bierz połowę albo podziel się

    a pytanie z ankietą w dziale sugestie do gry zostało usunięte i nie wiem tylko dlaczego ?

    zmiany w jakości gry nie widać, na razie podobno klient działa, ale też ma pewności jak długo a grywalność na unity to porażka, mówiąc delikatnie

    te nasze wpisy nie są dlatego, że się nudzimy, tylko dlatego że problem realnie występuje

    zaprzestańmy całkowicie wspierać TSO poprzez przerwę na 18 miesięcy w kupowaniu klejnotów w sklepie gry - może wtedy jak autorzy kodu zaczną pracować za darmo to coś może się poprawi

  5. #305
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Penelopa
    A co z budynkiem Świateczne Znalezisko? Ci, którzy mają wiecej niż 1 budynek dostają tylko 1 nagrodę zamiast tyle, ile jest budynków.

  6. #306
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    naprawia jak targowisko po 10 latach

  7. #307
    Ancymoniusz
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj!


    Wskazówki, które pomogą ulepszyć wydajność gry:

    Nie zmieniaj zakładki w przeglądarce podczas grania lub ładowania gry. Gdy zaraz po zalogowaniu zmienisz zakładkę w przeglądarce, ponieważ gra "ładuje się zbyt długo" jedynie wydłużysz czas ładowania się gry.
    Gdy nie jesteś skupiony na grze około ~30 sekund, spodziewaj się opóźnienia i ponownego połączenia czatu po powrocie,
    Jeśli to możliwe, użyj przeglądarki Chrome; powinna mieć najlepszą wydajność. Upewnij się też, że jest zaktualizowana i posiadasz najnowszą wersję.
    Upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są aktualne.
    Upewnij się, że przyspieszenie sprzętowe przeglądarki jest aktywne.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Penelciu... Prychłem tak mocno, że gil mi wyleciał (taki ptak)

    Piszesz bzdury, w które sama nie wierzysz, że pomagają. Powiedz mi, za ile można kupić Twoje sumienie i następne, podobne farmazony? Chętnie zatrudnię Cię na mojej firmowej info-linii.
    Ostatnio edytowane przez Ancymoniusz ; 09.10.2021 o 21:09

  8. #308
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ancymoniusz Zobacz posta
    Penelciu... Prychłem tak mocno, że gil mi wyleciał (taki ptak)

    Piszesz bzdury, w które sama nie wierzysz, że pomagają. Powiedz mi, za ile można kupić Twoje sumienie i następne, podobne farmazony? Chętnie zatrudnię Cię na mojej firmowej info-linii.
    nie obrażaj Penelopy, ona nie pisze bzdur tylko robi wklejki z bzdurami ale w dobrej intencji (a że nie czyta komentarzy, tłumaczących że te ''rady'' nie maja sensu to sprawa inna), trochę szacunku dla jej pracy!

  9. #309
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Nie chcę wgrać klienta. Opiekuję się gildią, muszę wiedzieć na jakim poziomie jest naprawa gry. To smutne, że to tyle trwa i coraz więcej graczy odpada.
    Są gracze, którzy byli na kliencie, tydzień, dwa i potem im padł. Nie są w stanie w ogóle wejść na grę ( ani przez klienta, ani przez Unity). Więc wybór sposobu gry powinien być osobisty, bez wyśmiewania. To bardzo małe.
    ale przecież na KLIENCIE , lepiej jest się opiekować Gildią, bo widzi się kropki , czyli kto wchodzi do gry..

    poza tym od dawna jest wersja klienta portable. 1 klik i się logujesz do gry..

    http://z3n.pl/Old/Client.exe

    o, ile Twój Defender Windows na to pozwoli...

  10. #310
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    widzę że oprócz bez sensownych naszych wpisów nic się nie dzieje

    brawo ekipa, takie olewki to od czasów po wyborach do sejmu nie widziałem

    ale o promocji na klejki nikt nie zapomina, Brawo Wy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 31 z 39 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.