Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 39 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #291
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Zmien przegladarkę, obecnie UNITY, wg mnie, najlepiej chodzi na Waterfox 64bit.
    tu masz link:
    https://portapps.io/download/waterfo...6-27-setup.exe

  2. #292
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ale ogólnie grywalność bez zmian, chociaż wymiana konwenansów nadal jest

  3. #293
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie chcę wgrać klienta. Opiekuję się gildią, muszę wiedzieć na jakim poziomie jest naprawa gry. To smutne, że to tyle trwa i coraz więcej graczy odpada.
    Są gracze, którzy byli na kliencie, tydzień, dwa i potem im padł. Nie są w stanie w ogóle wejść na grę ( ani przez klienta, ani przez Unity). Więc wybór sposobu gry powinien być osobisty, bez wyśmiewania. To bardzo małe.

  4. #294
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Nie chcę wgrać klienta. Opiekuję się gildią, muszę wiedzieć na jakim poziomie jest naprawa gry. To smutne, że to tyle trwa i coraz więcej graczy odpada.
    Są gracze, którzy byli na kliencie, tydzień, dwa i potem im padł. Nie są w stanie w ogóle wejść na grę ( ani przez klienta, ani przez Unity). Więc wybór sposobu gry powinien być osobisty, bez wyśmiewania. To bardzo małe.
    nic nie musisz, bo to nie ma wielkiego znaczenia w gildiach w grze bez graczy
    i nie dowiesz się nic więcej niż pisze Penelopa na głównej i na forum, a Penelopa też raczej NIC więcej nie wie, poza tym co przekazuje (chyba że wie kiedy ostatnia osoba zgasi światło, ale tego nie napisze )
    jedyne co ''musisz'' to dla swojej wygody (i dla graczy z gildii jeśli ich masz jeszcze) to ogarnąć sposób odpalenia klienta i spróbować to przekazać dalej do czasu gdy unity będzie nadawało sie do gry (wierz w cuda), pozdrówka

  5. #295
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystko przekazałam, ko chciał i mógł jest na kliencie

  6. #296
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wyszukiwanie handlu po nazwie surowca działa, ale po nicku już nie,

    poza tym drobne rzeczy aż kolą w oczy



    jak to widzę, to sobie myślę, że ktoś tam u władzy TSO ma nas wszystkich głęboko gdzie słońce nie dochodzi i śmieje się z nas, że jeszcze mamy śmiałość się logować a potem krytykować

  7. #297
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    eurekaaaa

  8. #298
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w czasie gry można zatęsknić za tym, ale skoro nie działa normalnie to szkoda słów na autora tego pomysłu

    podobno szukają kierowców w UK, proponuję się zapisać, będzie z autorów TSO większy pożytek niż tutaj


  9. #299
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od lipca udają ze coś naprawiają a efektów jak nie było tak nie ma to mistrzowie przekrętów....

  10. #300
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    przeciez od pazdziernika 2020 non stop pracuja a teraz pracuja jeszcze wiecej i jescze ciezej... ciekawe ja kta praca wyglada skoro nie ma zadnych efektow... do tego tam pracuje caly zespol informatykow i dalej nic , takiego marnotractwa to nigdzie nie ma.....

Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 39 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.