Odpowiedz w tym wątku
Strona 26 z 39 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #251
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Penelopa nikt nie jest niewolnikiem zakładki TSo a z tego co piszesz tak by to wynikało....w żadnej grze internetowej nie ma takich cyrków co w waszym unity

  2. #252
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    [QUOTE=Nie zmieniaj zakładki w przeglądarce podczas grania lub ładowania gry. Gdy zaraz po zalogowaniu zmienisz zakładkę w przeglądarce, ponieważ gra "ładuje się zbyt długo" jedynie wydłużysz czas ładowania się gry.
    Gdy nie jesteś skupiony na grze około ~30 sekund, spodziewaj się opóźnienia i ponownego połączenia czatu po powrocie,
    Jeśli to możliwe, użyj przeglądarki Chrome; powinna mieć najlepszą wydajność. Upewnij się też, że jest zaktualizowana i posiadasz najnowszą wersję.
    Upewnij się, że sterowniki Twojej karty graficznej są aktualne.
    Upewnij się, że przyspieszenie sprzętowe przeglądarki jest aktywne..[/QUOTE]

    Penepol to tak Poważnie działa,
    ad1. okno przeglądarki aktywne tylko jedno i to z grą.
    ad2. chciałem być skupiony na grze machając myszką 20 minut nic nie dało (macham tak aby przeglądarka nie pomyślała że sobie poszedłem)
    ad3. używam tyko chrome
    ad4. aktualizacja czegokolwiek w komputerze jest na bieżąco robiona
    ad5. przyśpieszenie więcej już nie wyciągnę na tym co mam włączone no chyba że dokupie jakieś kolejne 16GB pamięci i najnowszą kartę graficzną np. Karta graficzna MSI RTX 3090 VENTUS 3X 24G OC 24 GB GDDR6X

  3. #253
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Zmiana sprzętu nic nie da ja niedawno zmieniłem kilkuletniego komapa na nowy grafikę mam TUF Gaming GeForce RTX 3070 Ti i nic to w tso nie zmieniło. W innych grach jest kolosalna różnica a w tso jak to w tso nic tylko lagi , zamrażanie itp itd

  4. #254
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.12.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    .
    Ostatnio edytowane przez pomranke ; 27.09.2021 o 12:22

  5. #255
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Nie podoba mi się Twoja postawa ponieważ jesteś po stronie tych co doprowadzili do takiego a nie innego stanu grę. Nie da się w nią grać i tyle. Zobacz ile mamy graczy? Jak działa handel? Działa wszystko u Ciebie nienagannie to poproś aby Ciebie zatrudnili. Na pewno potrzebują specjalistów a graczy nie krytykuj.

  6. #256
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    nie napisałam kogo dotyczy moja uwaga , odnosi się do z3nfist

  7. #257
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w 100% masz racje on nie widzi problemu bo przecież dał wskazówki jak grać na kliencie a my się czepiamy Myśli ze oszukał system i wszystko jest ok a nie jest co faktycznie widać na handlu czy czatach, ale co my tam wiemy Można by pisać na ten temat bez końca ale po co? Takich nie przekonasz, że wspierają tych co grę spieprzyli....

  8. #258
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wybaczcie bas27 i hadzi4, ale czy wy uważacie że z3nfist jest winny temu że BB zaspało z przejsciem z Flasha (o którego śmierci było wiadomo od kilku lat) i że obecny stan w jakim jest gra to też jego wina?
    Z tego co ja widzę, to on tylko stara się pomóc w obsłudze klienta (nie wspieranego przez BB) tym, którzy mają z tym problem...

  9. #259
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tylko po co? aby grać na siłę? antywirus mi cały czas pokazuje że ten klient jest zawirusowany. nikomu nikt nie broni grać na kliencie jak mu pasuje taki stan rzeczy... I nie jego wina że BB nas olało ale jego styl w jakim to robi ....a zresztą.. to i tak nie ma sensu się rozpisywać bo każdy ma swoje racje moja jest taka że gra ma być grywalna na unity skoro na nią przeszli a nie na kombinowaniu co by tu zrobić abym mógł grać. Nie da się grać na unity to nie gram i tyle Ta gra i tak idzie do zamknięcia a świat bez niej i tak pójdzie dalej

  10. #260
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    No i się wydało wersję unity nie robi BB tylko ta firma:
    https://www.mipumi.com/games/thesettlersonline/
    jeszcze się chwalą tym gniotem
    z translatora :
    ... ,,Adobe Flash, technologia, która napędzała The Settlers Online od ponad dziesięciu lat, została wycofana pod koniec 2020 roku. Mi'pu'mi Games wsparło Ubisoft Düsseldorf w zachowaniu gry dla wciąż kwitnącej bazy użytkowników, przenosząc ją na WebGL . Opierając grę na nowoczesnych i solidnych podstawach technicznych, utorowaliśmy drogę do dalszego rozwoju funkcji .

    Po pierwszym wydaniu przez ponad 3 miesiące wspieraliśmy usługę Live, poprawiając wydajność i jakość .

    Nasz wkład
    Aby osiągnąć nasze cele, wykorzystaliśmy technologię i procesy, które stworzyliśmy dla poprzedniego projektu na kolejny spin. To znaczyło…

    Konwersja podstawowej logiki gry z ActionScript do C# przy użyciu naszego własnego konwertera kodu opartego na ANTLR
    Integracja przekonwertowanej logiki rdzenia z nowym projektem Unity
    Dostosowanie przeplatanego kodu renderującego gry do wywołania naszego własnego renderera buforującego opartego na kafelkach
    Przeprojektowanie i ponowne zaimplementowanie wszystkich kilkuset widżetów interfejsu gry w Unity
    Wdrażanie ulepszeń użyteczności na całym świecie
    I łączenie wszystkich kropek''

Odpowiedz w tym wątku
Strona 26 z 39 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 36 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.