Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Przykład na to, że lepsze jest wrogiem dobrego. Niech ktoś powie jakie są korzyści przejścia na wersję przeglądarkową? Oprócz tego że gra się uruchamia na przeglądarce to są same minusy. Grafika, skalowanie fatalne. Błędy w grze chociażby w sklepie. Słaba wydajność. Na Chrome wszystko ledwo działa. Lepiej jest na Firefox, ale w porównaniem do wersji z klientem to jest tragedia.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co to za talatajstwo na tym nie da sie grac nic nie dziala jedno wielkie G

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie tylko belka ładowania się i nic. Gra nie działa.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czekam już godzinę aby gra się załadowała i nic. Po paru latach czekania na lepsze dalej stara śpiewka że ciasteczka itp.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    podobno BB lubi być chwalone to na pewno dostanie pochwałę od mojej żony gdyż dużo nie brakuje abym zrezygnował z gry chociaż mówi sie że nie ma tak źle aby nie było gorzej ale to co jest teraz to koszmar przy takim działaniu gry nie wyobrażam sie żadnego eventu

  6. #16

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Chyba pół godziny zajeło doczytanie mojej wyspy, teraz wyzwaniem jest wyslanie geologów, odkrywców chyba nawet nie będę próbowała. Na startowej info o jakiś problemach z czatem... problem jest z grą, która zamiast być relaksem jest walką z prostymi czynnościami, chyba czas na setlersowska emeryturę, bo tu jest coraz gorzej, gratuluję.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    cóż na chromie i ff niebieskie kwadraciki pojawiają się cały czas czyli pograne no bo niby jak przygodę zrobić ? aha ciasteczka wyczyściłem tera idę zjeść ciastko

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a ja weszłam,nawet pinky miałam uruchomione, ale.... wszystko zamglone w menu gwiazdy, a najgorsze to mam wrażenie,że sama jestem na całym serwerze,nie działa global,handel,czat i nie grają sąsiedzi ani gildia,ja nikogo nie widzę grającego, tylko awatary zostały, ale jakby puste bez właścicieli

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    popsuli stare dropy z Drwala, i po zamiatane.. eh


Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.