Odpowiedz w tym wątku
Strona 29 z 39 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #281
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a gra nadal słabo i nic się nie dzieje w tym względzie

    czy ktoś nie widzi spadku ilości zakupionych klejek, ilości logowań na konta ?

  2. #282
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj!

    Nie ma możliwości powrotu do Klienta. Jednak nie zamierzamy blokować kont Graczy, którzy z niego korzystają.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Nie ma możliwości powrotu do klienta - oznacza że nie można grać legalnie za pomocą klienta
    Jednak nie zamierzamy blokować kont Graczy, którzy z niego korzystają- tu nie ma nic napisane że granie na kliencie jest legalne
    Jak chcesz to napisze zgłoszenie do harmana, że korzystasz z ich oprogramowania nielegalnie i jeszcze zachęcasz innych do nielegalnego procederu

  3. #283
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.01.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH Szkoda, że nie napisałeś "Jesteś u Pani"

  4. #284
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Lubię sobie śmieszkować z uzależnionych

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1798649
    cytat z BB_Kumakun niemiecki cm
    z translatora : ...,,Odradzamy i traktujemy to jak „narzędzie trzeciej strony” (ze względu na zmianę rejestru na zewnętrzny, niezatwierdzony plik) – niezależnie od formy.''
    https://forum.thesettlersonline.ru/t...l=1#post308820
    cytat z BB_Pyrolensis cm z Rosji
    z translatora ...,,Odradzamy robienie tego i traktujemy to jako „narzędzie innej firmy” (ponieważ zmiana w rejestrze jest implementacją zewnętrzną, niezatwierdzoną) – bez względu na formę. Działania takie jak korzystanie z narzędzi innych firm mogą następnie prowadzić do zablokowania w grze.''
    Szukanie tego zajęło mi 10 minut jako że penelopa tłumaczy z niemieckiego to oczywiste jest że używasz narzędzia modyfikowanego a nie oryginalnego klienta bb
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 30.09.2021 o 23:47

  5. #285
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do czego dążysz wojtex 113? Bo nie rozumiem. Czy chcesz aby ci którzy korzystają z klienta przestali to robić?

  6. #286
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Lubię sobie śmieszkować z uzależnionych

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1798649
    cytat z BB_Kumakun niemiecki cm
    z translatora : ...,,Odradzamy i traktujemy to jak „narzędzie trzeciej strony” (ze względu na zmianę rejestru na zewnętrzny, niezatwierdzony plik) – niezależnie od formy.''
    https://forum.thesettlersonline.ru/t...l=1#post308820
    cytat z BB_Pyrolensis cm z Rosji
    z translatora ...,,Odradzamy robienie tego i traktujemy to jako „narzędzie innej firmy” (ponieważ zmiana w rejestrze jest implementacją zewnętrzną, niezatwierdzoną) – bez względu na formę. Działania takie jak korzystanie z narzędzi innych firm mogą następnie prowadzić do zablokowania w grze.''
    Szukanie tego zajęło mi 10 minut jako że penelopa tłumaczy z niemieckiego to oczywiste jest że używasz narzędzia modyfikowanego a nie oryginalnego klienta bb
    takie stanowisko BB , było w czasie, gdy u nas na Polskim TSO nikt, nie znał , informacji, że można użyć starego klienta do gry..

    potem, format informacji się zmienił... .


    https://forum.thesettlersonline.ru/t...l=1#post309308
    cytat z BB_Pyrolensis z Rosji:
    "Niemniej jednak po omówieniu tego zagadnienia doszliśmy do wniosku, że w tej chwili nie chcemy tracić czasu i wysiłku na zakazanie korzystania z klienta lub rozpowszechnianie do niego linków. Rozumiemy, że wersja klienta gry „działa” dla wielu graczy i aby nie zakłócać pozytywnego doświadczenia gry w tych warunkach, nie chcemy blokować graczy korzystających z wersji klienta."
    lub

    Cały temat po polsku

    Zmianie uległ tylko sposób dotarcia do usługi - klienta, owy skrypt (ale obecnie jest wersja portable)

    jesli bylo by to niedozwolone, to powinna być jasna odpowiedź BB_Penelopy i BB_Pyrolensis... // czyli wyłączenie obsługi klienta, po stronie www //.
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 01.10.2021 o 10:32 Powód: zmiany

  7. #287
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak ktoś chce sobie grać na kliencie niech gra ale pisanie, że klient jest to legalny sposób na granie nie jest prawdą z tego sobie śmieszkowałem. Zrobiłem sobie jedną z wielu przerw od tso i jak naprawią to unity może zagram.

  8. #288
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez bas27 Zobacz posta
    Nie podoba mi się Twoja postawa ponieważ jesteś po stronie tych co doprowadzili do takiego a nie innego stanu grę. Nie da się w nią grać i tyle. Zobacz ile mamy graczy? Jak działa handel?.......
    HAHAHA dopiero , teraz zauważyłem ten wpis.

    wersje unity dali, chyba od 20-07-2021, zaś wersja na klienta pojawiła się na polskich serwerach dopiero 2 tygodnie później..
    wiec jak mogę być odpowiedzialny, za to ze unity nie działa u ciebie, tak jak i klient , który był przed wprowadzeniem unity...

    chyba ze pijesz do tego.. ze nie umiesz tego klienta zrobić.. to inna para kaloszy, niestety..
    masz http://settlersonlinewiki.eu/granie-...przez-klienta/ i nadal nie umiesz wykorzystać , co tam napisane..
    ale to raczej nie mój PROBLEMO.

  9. #289
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    On do tego nie pije a jak nie rozumiesz to nie spamuj na każdej stronie i nie namawiaj na klienta gra ma być grywalna na UNITY , koniec kropka a namawianie non stop na klienta to już jest nudne... kto chciał przejść na klienta to przeszedł a kto nie chce to jego sprawa i nie musisz z takich graczy szydzić i tyle w temacie.

  10. #290
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cześc
    Ktoś pomoże? Po logowaniu i włączeniu "Graj" wyskakuje pierwszy pasek i dalej nie chce ładować gry.
    Wyczyściłem cookis, i co tylko sie dało ale problem nie zniknąl.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 29 z 39 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.