Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 39 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 381

Wątek: Unity problem

  1. #181
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    siedzi tam Trojan, a w dodatku do przeglądarki udostępniamy swoje dane, ja wole nie ryzykować dostępem do swoich kont
    Jakieś dowody na to posiadasz? Chętnie posłucham i się pośmieję.

  2. #182
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ...na co wdrażacie nowe wydarzenia rocznicowe jak gra w Unity nie dopracowana chyba to wasza złośliwość i aby się jeszcze więcej łagodnie mówiąc denerwować...śmiesznie to co robicie a i najważniejsze to promocja kupna klejnotów żenada...

  3. #183
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez lepszat Zobacz posta
    Jakieś dowody na to posiadasz? Chętnie posłucham i się pośmieję.
    windows 10 nawet tego nie ściąga wywala trojana i kasuje cały plik, a w dodatku do przeglądarki masz ostrzeżenie, że udostępniasz swoje dane, dla mnie wystarczy

  4. #184
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    HAHAHA, to nie Windows 10 ci TO pokazuje ( BLOKUJE), tylko TWOJA ZA***ISZTA PRZEGLADARKA CHROME

    i nigdy , żadnych plików, z internetu, nie pobierzesz.. ( czy to aktualizacji, programow itp)

    w chrome , jest obejscie: http://z3nfist.cba.pl/images/chrome-...ikow-opcje.jpg

    troche załosne to jest , ze system decyduje za Pana, co ow pan moze robic na swoim kompie.. masakra.. tego nie , tamtego nie.. eh.
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 26.08.2021 o 19:56

  5. #185
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sam rób obejścia i instaluj system od nowa.... skucha znawco, to nie chrom!!!!!!!

  6. #186
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jakoś inni grają (w tym ja) i nic się nie dzieje a ty wyskakujesz z jakimiś trojanami i siejesz niepotrzebny ferment, nie wiem co tam masz za antywirusy i inne ustawienia ale coś jest nie tak.

  7. #187
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    siedzi tam Trojan, a w dodatku do przeglądarki udostępniamy swoje dane, ja wole nie ryzykować dostępem do swoich kont
    To waćpan se nie pograsz albo będziesz się męczył z Unity...
    A skoro z ciebie taki hąkęr i znawca to zastanawiałeś się co udostępniasz? Na milionie innych stron pewnie durnie klikasz i akceptujesz politykę cookie a tu nagle ci to przeszkadza...
    To nie jest trojan jak już co tylko applet to uruchamiania skryptów pod przeglądarką. Twój AV rozpoznaje go jako trojana a to nie znaczy że nim jest...

  8. #188
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na operze też można zaistalować Tampermonkey i też śmiga, jak się już tego chroma boicie.
    Piszę tylko informacyjnie, każdy podejmuje swój wybór i myślę, że ma do tego prawo.
    Nie ma sensu kogoś na siłę zmuszać.
    Ja gram przez klienta, ale rozumiem tych, którzy mają obawy.

  9. #189
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    tu się nie da inaczej, grać..
    jeśli nie przez klienta..
    na unity to się wchodzi, by zaliczyć logowanie, popatrzeć na czaty i wyjść..

  10. #190
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to poradzcie osadnicy. Zainstaloweałem klienta z poradnika wiki, dodałem do Opery Tampermonkey. Niby wszystko ok ale wyskakuje takie coś prntscr.com/1qmeur5
    Poczyściłem wszystko i nic, na chrome to samo. O co kaman??

Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 39 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.