Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #291
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moja skrzynka odbiorcza w dalszym ciągu nie działa. Nie mogę wysyłać odkrywców, robić przygód. nie przychodzą do mnie żadne wiadomości. I jeszcze miałem dosyć sporą liczbę nie odebranych wiadomości. A ogólnie czy ktoś z tych wyższych to czyta bo raczej mają wszystko w czterech literach.

  2. #292
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    i co ? i dalej dno ! Tragedia. Mam zgłaszać sugestie ? jak to zrobić jak muli, nic nie chodzi i wywala ?

  3. #293
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak czytam Wasze wypowiedzi to serio muszę być wyjątkowym szczęściarzem bo u mnie gra działa całkiem nieźle. Owszem, błędów jest sporo, niemniej grać się da. Znaczna poprawa była po zmianie chipsetu obsługującego przeglądarkę z Intela na GeForce (mam laptopa z grafiką Intela wbudowaną w procek i niezależną nVidii). Największa upierdliwość to chyba zamrażanie gry przy wysyłaniu geologów czy odkrywców (wysyłanie trwa wieki) oraz obsługa poczty - przez brak stronicowania wszystkie wiadomości ładują się w jednym oknie, co trwa wieki. Po odklikaniu wiadomości z prezentami od odkrywców, po wiadomości zostaje puste miejsce (wiadomości nie scrollują się w górę, jak poprzednio). Jest wiele rzeczy, które utrudniają grę, np. nie widać, które złoża są odkryte, aby zobaczyć, ile surowców pozostało w złożu, trzeba maksymalnie powiększyć widok... ale mam wrażenie, że poprawienie tego raczej nie powinno być jakoś specjalnie czasochłonne. Chyba większe problemy miałem przy kliencie, gdzie w 90% przypadków klient się zamrażał, a gra potrafiła logować się 20 minut.

  4. #294
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Nie mogę wysłać zapytania do suportu cały czas wyskakuje błąd. Pytam tylko dlaczego gra mi się ładuje z 20 minut. I nigdy nie jest zładowana do końca bo po przesunięciu mapy ładuje się na nowo parę minut. Wysyłanie geologów i odkrywców to istne wyzwanie ! po wysłaniu 5 -10 mam już dość tej gry! bo wszytko się zawiesza lub strasznie zwalnia.
    Odbiór łupów i skarbów to juz naprawdę udręka. Nie widać przycisku przyjmij drop do magazynu, trzeba przesuwać wiadomość a scrol nie działa! przesunięcie nie jest tak łatwe bo cała gra zwalnia. Przyznawanie premii to kolejne zwolnienie gry. Za każdym zalogowaniem zmieniają się ustawienia i gra znowu staje się mikroskopijna. Po tygodniu od wgrania unity nic się nie zmieniło, dlatego pytam czy ktoś coś z tym robi czy ktoś próbuje to naprawić? czy też to już koniec tej kultowej gry?

  5. #295
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.12.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie mozna sprawdzic ile zostalo rannym gienkom do konca leczenia, nie pokazuja sie surowce ktore znalazl geolog i ilosci, nie mozna w przygodach puszczac gienkow na bloki bo sie nakladaja,czyli jakis praktykant po kursie nauki obslugi kaklkulatora wyrzezbil to unity. totalna kompromitacja i zenada !!!!

  6. #296
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2020
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    rozumiem, że technologia Flash przestała być obsługiwana... dalej jednak myślę sobie tak: brak supportu oznacza, że łatki (w tym łatki związane z bezpieczeństwem) nie będą wypuszczane. ok - poradzę sobie z tym, gdyż mam osobny komputer do setków i wszystko mi jedno czy jakiś zły haker mi się na niego wbije. Chętnie odpalałbym STAREGO KLIENTA, rozumiejąc ryzyko z tym związane. DAJCIE TAKĄ MOŻLIWOŚć!

  7. #297
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie płakać jest rabat na klejki

  8. #298
    Początkujący Osadnik Awatar Vantimir
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tragedia, przecież to się nie da grać. Wchodzę i po 5 minutach mam dość. Nie można by przywrócić możliwości logowania się via aplikacja dla chętnych? Do czasu doprowadzenia wersji przeglądarkowej do stanu grywalnego? Przecież na prawdę nie każdy gra w pracy, tylko w domu czyli ma możliwość zainstalowania klienta. Proszę!!!!! Gram od początku, czyli dobrych kilka lat, jest to jedna z nielicznych gier, w których przez sentyment do marki zakupiłem klejnoty, żeby wspomóc siebie i dewelopera dającego mi darmową zabawę, ale teraz, po raz pierwszy to męka, a nie przyjemność i jeśli sytuacja się nie zmieni, to myślę, że po prostu się pożegnam (a szkoda) i dam sobie spokój....

  9. #299
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak tego nie naprawią to zacznę się nudzić a jak zacznę się nudzić to przypomnę sobie za co mój dziadek tak nienawidził Niemców a wtedy nawet Matka Boska ich nie uratuje. I tym razem żaden nie zdąży się schować w Argentynie. Zmień komp. na inny jaki ? za 10000zł nie stać mnie. Mam za 7 000zł nówka a gra chodzi jak na atari.

  10. #300
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    out of memory

Odpowiedz w tym wątku
Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 20 28 29 30 31 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.