Odpowiedz w tym wątku
Strona 26 z 35 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #251
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mnie juz nawet nie chce sie czytać tego wszystkiego a nawet pisać bo to niczego nie zmieni...gra jest w fazie wygaszania a w sierpniu bedzie OVER GAME

  2. #252
    Początkujący Osadnik Awatar darecki73
    Dołączył
    05.08.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    1.Olejarnia blokuje całkowicie grę trzeba robić relog, ponadto nie można jej otworzyć
    2.Łowiska ryb, oraz łowiska łowcy nie pokazują stanu zawartości łowisk
    3.Chciałbym znać dokładne stany magazynowe oraz dokładne stany wojska a nie jakieś 1m, czy 20k zero czytelności
    4.Dokładne czasy produkcji ile czasu do zakończenia np. szkółka wiejska, ulepszony rybak itd.
    5.Osiągniecia powrót do starego menu, aktualne nie czytelne nie wskazuje dokładnych danych do osiągnieć
    6.Stany ludności wojska przekierowuje do Kwatermistrzów
    7.Stałe skalowanie mapy, dotychczas po każdym relogu na nowo trzeba ustawiać
    8.Chyba o odkrywcach, Geologach i wszystkim co jest z nimi związane to pisać nie będę bo temat już znany :-) upsss jednak napisałem :-)))
    9.Mi osobiście przeszkadzają informacje jakie się pojawiają w języku angielskim, nie wszyscy ten język z mowy czy też z czytania opanowali
    10.Oznaczenie możliwości rozbudowy budynków których już rozbudować nie można
    11.Jakość obrazu niestety straszna
    12.Bardzo łatwo można unicestwić jakiś budynek premię obrazy nakładają się na siebie
    13.Oznaczenie widoczności kto aktualnie jest dostępny w grze
    14.Zacina się pasek przesuwania w gwieździe
    15.Dokładne stany i czas produkcji w magazynach
    16.Dom Władyki dokładne stany nie jakieś 1m czy 2k mało czytelne, to samo w Podsumowaniu Gospodarki
    17.Okno wiadomości możliwość jak w poprzednim menu szybkim odbieraniu wiadomości z surowcami z poszukiwań
    18.Czytelność opisu gildii aktualnie nakładają się obrazy

  3. #253
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    No cóź, nie da się w to grać, mimo to loguje się codziennie - z przyzwyczajenia, w końcu przeszło 9 lat i tylko jeden dzień nieobecności.

  4. #254
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeden z zacytowanych i przetłumaczonych przez wojtex113 fragmentów tekstu potwierdza to co zauważyłem z menu gwiazdki, na głównej wyspie gwiazdka laguje, a na przygodzie już nie, więc faktycznie może chodzić o to ile wpisów się w niej znajduje.

    P.S. wojtex113 dzięki wielkie że chciało ci się to wszystko tłumaczyć.

  5. #255
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszystko muli strasssssssssssssssssssssssssssznie. Wypisywanie błędów nie ma sensu.
    Komunikat ze strony thesettlersonline.pl
    Out of memory. If you are the developer of this content, try allocating more memory to your WebGL build in the WebGL player settings.
    i wszystko wisiiiiiiiiiiiii.

  6. #256
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Błędy.

    Uciążliwe błędy - po najechaniu na złoże, pokazuje ilość złoża i informacje o geologu - po co? Za to chcąc uzupełnić złoże nie widać ilości na złożu i nie wiadomo czy uzupełniać i ile będzie.
    najeżdżając na pole uprawne w ogóle nic nie wiadomo, czy jet pełne czy zaraz padnie.
    W linku są Print Screen -y.
    https://drive.google.com/drive/folde...NgqeGnroTkt8MO
    Pozdrawiam.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Specjalista.jpg, 
wyświetleń: 62, 
rozmiar: 22.0 KB, 
ID: 3579.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Brak ilości w złożu.jpg, 
wyświetleń: 39, 
rozmiar: 22.0 KB, 
ID: 3580.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: pole.jpg, 
wyświetleń: 40, 
rozmiar: 22.2 KB, 
ID: 3581.  

  7. #257
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Reasumując –skoro nie ma powrotu do poprzedniej wersji gry – a znamy możliwości programistów BB – a właściwie ich brak – powinniśmy liczyć się z zakończeniem tej przygody …..czy ma ktoś pomysł jak zrobić zdjęcie całej wyspy do wydruku? ...na pamiątkę ….do szuflady …. lada dzień może zniknąć całkowicie w odmętach głupoty i nic nam nie pozostanie....

  8. #258
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla Mnie, Ta Gra w tym momencie trzeba wykopać dół 2x1 i zakopać. R.I.P.
    Koniec Gry. :-(
    Dziękuję za miłą grę.
    NARA

  9. #259
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, u mnie od wtorku tj.20.07 po zalogowaniu pojawie się biały ekran z pełnym paskiem postępu i koniec, mogę czekać godzinami bezskutecznie .
    Próbowałem na czterech przeglądarkach bez rezultatu, oczywiście instalkę gry od klienta odinstalowałem i pamięć przeglądarki wyczyściłem i dalej nic.
    Szkoda bo grałem w TSO od samego początku, teraz trzeba będzie poszukać sobie innej gry

  10. #260
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    w to się nie da grać, zwolnijcie tego matoła który zrobił tą aktualizację,lub cofnijcie do stanu poprzedniego

Odpowiedz w tym wątku
Strona 26 z 35 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.