Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 35 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #131
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2015
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Jakby nawet "bańkę" kleju za złotówkę dali to i tak się nie da grać!

  2. #132
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ta wersja na Unity ssie! Menu gwiazdy koszmarnie niedołężne. Czcionka rozmazana, często ciut za duża, a tę druga jest ohydna (Interfejs użytkownika na 100%, wygląda lepiej niż domyślne 90 %, ale mogło być lepiej), polskie znaki wyglądają inaczej i lepiej niż reszta znaków w czcionce użytej wyświetlania nazw obiektów na mapie. Czat mógłby być szerszy. Gdy pojawia się nowe zadanie to gra staje dęba na kilka sekund. I jeszcze trochę by się rzeczy znalazło, które zostały z knocone, ale to później. O dziwo Excelsior działa świetnie, przesuwanie mapy znacznie gładsze, ale to by było na tyle.
    Jednak klient gry nie był taki zły i to pomimo faktu, że jak byłem AFK to gra często nie ładowała się nawet przez godzinę, ale jak wracałem to minutkę później już można było działać (ciekawe jak to wam wyszło, bo mogę się założyć o złociste że nie było to zamierzone). No i nie było spadku jakości grafiki, czcionki czy szybkości działania przy przejściu z flasha na klienta
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 21.07.2021 o 00:27

  3. #133
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Jak to leciało "Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery."? Czuję wschodzącą gwiazdę wiadomości w telewizji publicznej

  4. #134
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytując klasyka - Kazika zapytam : "coście sq...ny uczynili z tą grą ??"

  5. #135
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czarnocin Zobacz posta
    Jak to leciało "Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery."? Czuję wschodzącą gwiazdę wiadomości w telewizji publicznej
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 5h4c7h.jpg, 
wyświetleń: 352, 
rozmiar: 69.3 KB, 
ID: 3549.  
    Ostatnio edytowane przez Panoramixus ; 21.07.2021 o 01:25

  6. #136
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w ekspedycjach nie działa opcja odwrotu - kiedy klikasz odwrót nic się nie dzieje; w zdobytych ekspedycjach nie da się też ustawić konkretnej liczby jednostek na wybranych polach; poza tym nie widać liczby jednostek dostępnych wybierając je w koszarach (nie ma podglądu na ilość jednostek), i wiele innych

    sorry, ale ta aktualizacja to jakaś chujnia

  7. #137
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    no to pograne.
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  8. #138
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2020
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i coś wam zegar szwankuje, bo to co napisałam o 02:13 wyświetla się na forum jako post z godziny 01:13

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chyba po raz pierwszy skomentuję wprowadzone zmiany. Jest źle.

  10. #140
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2015
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziękuję Ci BB za zorganizowanie mi czasu wolnego. Dzięki waszej aktualizacji mam go teraz w nadmiarze, bo na grę nawet wejść nie można. Kolejny krok do zamknięcia gry.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 35 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.