Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #221
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.01.2020
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    xb - to raczej oczywista sprawa choć na alliance też nie widać postępów. Zastanawiam się co by było jakby do Ubisoftu zaczęły wpływać pozwy zbiorowe lub indywidualne. Ciekawe czy wtedy nagle zaczęli by z nami graczami (ich klientami) rozmawiać po ludzku jak to w cywilizowanym świecie. 1,5miesiąca zapłaconego premium to realnie wydany jakiś tam pieniądz, w różnych krajach przez różnych ludzi. Ja z ciekawości zleciłem mojej kancelarii prawnej przestudiowanie regulaminu i zobaczymy co mi powiedzą. Bo po prostu po ludzku.... wkurza mnie już takie traktowanie i zbywanie...

  2. #222
    vassago4
    Sugestia? Konserwa i wgrać backup który każda szanująca się firma robi to automatycznie. Przepadnie to i owo ale rekompensatę można graczom dać przecież.

    Błędy? Tylko jeden -brak zalet. Zalogowałem się i po chwili zamknąłem okno przeglądarki. Znajoma od dawna mnie namawiała do dołączenia w grze w którą ona gra, no to dołączyłem dziś. Taram! Działa! Czyli co, można? Można! Klikam i myk i już gotowe. Oj zepsuliście tą grę, a szkoda, bo po wielu latach przywykłem, fajnych ludzi poznałem. Wpadnę około połowy sierpnia zobaczyć jak to działa i czy w ogóle działa, chyba że znajomkowie dadzą mi dać szybciej że coś ruszyło, tymczasem żegnam się, i oby do zobaczenia, chociaż wątpię, bo to idzie po równi pochyłej, niestety wciąż w dół

  3. #223
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    gram w też w inną grę przeniesioną na te okropne unity, miałam ja odpalona na innej zakładce i ani setki ani ta druga zaczęły się zachowywać dziwacznie tak jakby współdzieliły środowisko, masakra

  4. #224
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z tego co widac, powrotu do osobnego klienta flash nie bedzie.
    Problem raczej nie jest techniczny, skoro tak latwo przeszli z niego na unity.
    Podejzewam problem finansowy. Firma, ktora stworzyla ten osobny klient flash, zapewne wola sobie sporo dutków, za kazdy miesiac uzywania ich technologii.

    Widze tez tutaj inna rzecz, BlueByte bardzo dobrze wiedzieli, ze sa problemy z wydajnoscia na Unity.
    Zdaja sobie sprawe, ze nie beda w stanie osiagnac takiej samej, badz podobnej wydajnosci, jaka byla na flashu, bez pisania calutkiej gry od zera pod Unity.
    Wrzucili taka wersje specjalnie. Przytrzymaja nas na niej, do czasu, az przestaniemy porownywac wydajnosc obecnej wersji Unity, z wersja flash, a zaczniemy porownywac do poprzedniej wersji Unity. Wyjda na zbawcow i obroncow narodu, ktorzy smialo pokonuja bledy poprzedniego ustroju. Niestety, takie cos dziala na ludzi....

  5. #225
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli komuś gra się nie ładuje, zobaczcie w ustawieniach przeglądarki czy macie zaznaczoną opcje "Korzystaj ze sprzętowego przyspieszania, jeśli jest dostępne" oraz czy macie powłączane te rzeczy:

    Chrome:

    Go to chrome://settings in your address bar, or click the three dots in the upper-right corner of the browser window and select Settings.
    Scroll to the bottom of the page and click Advanced.
    In the System section, toggle Use hardware acceleration when available to the ON position (the button should be blue).
    Click the Relaunch button to restart Chrome and apply your new settings.


    Firefox:

    Go to about:config in your address bar.
    Search for webgl.force-enabled and make sure this preference is set to true. If it's currently set to false, click the toggle icon on the far right to change the value to true.
    Search for webgl.disabled and make sure this preference is set to false. If it's currently set to true, click the toggle icon on the far right to change the value to false.
    Restart Firefox to apply your new settings.

    ----------------------------

    If you're still having trouble running WebGL in Firefox on a Windows computer after taking these steps, your graphics driver may be to blame; WebGL is not compatible with certain graphics drivers. If you continue to have trouble, you can either update your driver (Intel, AMD, or NVIDIA), or (recommended) simply switch to a compatible browser.

  6. #226
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    BB jak macie problemy finansowe to czemu nie weźmiecie studentów na praktyki i zapłaćcie im przysłowiowe 500 zł i dajcie im do naprawy settlersy. Oni na pewno lepiej sobie poradzą z tym niż wasi informatycy, a przynajmniej tak uważam.

  7. #227
    Początkujący Osadnik Awatar Andy101
    Dołączył
    27.09.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Wreszcie działa

    Znalazłem rozwiązanie. Jednak wystarczy słabsza konfiguracja i działa.

    procesor 12/24 rdzeni/wątków
    32 GB RAM
    Grafika 4GB
    Dysk SSD M.2

    ustawienia jak poniżej i już nie przycina . Jest postęp.
    Nie ma potrzeby czyszczenia żadnych ciasteczek, przetestowane na chrome 91.0.4472.164 (Oficjalna wersja) (64-bitowa) i firefox 90.0.2 (64-bit) pod win 10pro 21H1
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Rozwiazanie.jpg, 
wyświetleń: 173, 
rozmiar: 45.3 KB, 
ID: 3562.  
    Ostatnio edytowane przez Andy101 ; 22.07.2021 o 14:23

  8. #228
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wesoły osadnik

  9. #229
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    gra beznadzieja lepiej było z clientem teraz porazka

    brak słów bez nadzieja porażka... lepiej było z clientem przynajmniej normalnie ... z

  10. #230
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    nie gram w grę od 3 dni. żalu nie czuję tylko się tak zastanawiam co ja robiłem przez 9 lat poświęcając tej grze tyle czasu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 35 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.