Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #181
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kielbach Zobacz posta
    Punkt 3ci nie działa jak masz zabudowaną całą wyspę wraz z budynkami wodnymi bo wtedy wolnych miejsc nie masz wcale...
    I jak pisałem wyżej możesz w łatwy sposób pozbyć się klejnotów...może to jest celowe??

    wystarczy, że "niby" kliniesz w menu gwiazdy otwiera się menu budynku, pod kursorem masz przyspieszenie, niby nadal klikasz w menu gwiazdy a to klej ci ucieka.... do tego dodać lag spowodowany otwarciem dowolnego okna i mamy sposób na pozbycie się klejnotów...

  2. #182
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1796013

    ...,,Mogę więc potwierdzić, że klient nie był marzeniem i wykluczył Maclera i Linuxlera.
    Powodem, dla którego odważyliśmy się teraz opublikować Unity, były między innymi komentarze związane z klientem.
    „Klient zepsuty, głupi, nie działa, tylko lagi, tylko aborcje”. "Nie można załadować klienta, nic nie działa", "Lepiej wydobyć Unity jak na teście, nie może być gorszy od klienta".

    Jak widzimy „tak”. Jedyną dobrą rzeczą w tej chwili jest to, że użytkownicy Maców i Linuksa mogą teraz „włączyć się do gry”, nawet jeśli granie jest naprawdę niemożliwe. Wiemy o tym, pracujemy nad tym. Ale nie możemy tak po prostu „wrócić”. Jedność była ulicą jednokierunkową, więc możliwa była tylko w jednym kierunku. Resetowanie jest krytyczne, jeśli nie prawie niemożliwe do wdrożenia. ALE obecnie patrzymy na to, co jest możliwe, być może będziesz musiał przetestować to ponownie przy resetowaniu. Ale nie chcę tutaj składać żadnych obietnic, jak tylko będę miał informacje, podzielę się nimi.

    Do tego czasu zamknę ten temat na razie i proszę o komentarz w temacie „Unity is Live”, jeśli masz uwagi/krytyki dotyczące aktualnej (nieodtwarzalnej) wersji.''

  3. #183
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przerwane połaczenie z serwerem

  4. #184
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    penelopa nie usuwaj niewygodnych wpisow , poprostu spojrz prawdzie w oczy ... nic nie potraficie i tyle ...

    3. Otwórz menu gwiazdy nad otwartą przestrzenią na swojej wyspie lub nad wodą w przeciwnym razie klikniesz menu i znajdziesz się na budynkach w tle.

    tak to naprawilo wszystko hahaha,

  5. #185
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Leży Settlers leży, klientem ubity,
    ale co z Unity? Też leży Ubity.

  6. #186
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    To co napisała Penelopa to po prostu cytat BB_Kumakuna, który na forach niemieckich ukazał się koło południa. Oni naprawdę maja nas w gdzieś.

  7. #187
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra też coś napiszę Jak uda mi się zalogować choć powiem szczerze że specjalnie starać się nie bede aby tam wejść bo to co robią z nami to już jakaś kpina ale powiemm tak szkoda mi 4 portowych żeby przepadły więc raz na tydzień bede próbował wejść a jak już to zrobię he he to oddam w dobre ręce i kończe Pozdro WYTRWALCY JA JUŻ NIE MAM SIŁ

  8. #188
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    daleko jeszcze .... to daleko czy nie

  9. #189
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2018
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy wiadomo już kiedy będzie nowa wersja gry na UNITY? bo rozumiem, że to co jest teraz to jakiś Backup gry z 1995, gdzie na windows 95 się grało, flash jeszcze nie istniał, a gry instalowało przez dyskietki.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez WestsidePL ; 21.07.2021 o 18:18

  10. #190
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    7 miesiecy przygotowali taki niewypal to sobie pomysl ile zajmie naprawianie 1 bledu... nie mowiac o reszcie.... to w ogooe nie mialo prawa sie pojawic oficjalnie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 35 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.