Odpowiedz w tym wątku
Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #201
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    "Przepraszamy, za negatywne doświadczenia związane z debiutem Unity. Zapewniamy, że nadal ciężko pracujemy nad poprawą i rozwiązywaniem problemów, rozwiązania dostarczymy podczas następnej aktualizacji w sierpniu."

    wiekszych bzdur nie widzialem oni teraz pracuja nad poprawa to co oni robili przez caly czas zanim to wprowadizli? jak ludzie pisali o testowym ze grac nie mozna to bb mialo to gdzies teraz wielce pracuja i w sierpniu wprowadza poprawki na bank wzystko pieknie pojdzie... do sierpnia to tu nikt gral nie bedzie a i tak wa msie nie uda bo jeszcze niczego nigdy dobrze nie zrobiliscie

  2. #202
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Można dopisac - brak wczytania nowych wiadomości, okienko poczty o barwie ciemnej jak noc

  3. #203
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat

    u mnie wszystko OK

    U mnie wszystko pięknie działa, gra ładuje się dosłownie w 15 sekund, grafika w jakości HD, wszelkie operacje bez żadnych opóźnień, wyspa ogarnięta w parę minut, specjaliści wysłani jednym kliknięciem, handel hula. Dzisiaj Drwala udało mi się w rekordowym czasie zrobić. Zmieńcie system, wyczyśćcie ciasteczka, weźcie kredyt, a nie tylko narzekajcie!

  4. #204
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Coś słabo narzekamy... Niemcy mają ponad 150 stron i ponad 1500 wpisów w jednym wątku )

  5. #205
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    ile by nie bylo stron z narzekaniem to nic nie zrobia skoro przez tyle miesiecy pracy wprowadzili taki szit... teraz rozwiaza wszystkie problemy w tydzien?

    dlaczego tu tak malo narzekania? bo tu prawie nikt juz nie gra
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 21.07.2021 o 21:25 Powód: xxx

  6. #206
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    nawet nie zostawili sobie furtk ido powrotu no chyba az tak glupim nie mozna byc
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

    Albert Einstein
    .

  7. #207
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    ten ich dzisiejszy komunikat to kiepski żart, do sierpnia to ja znajdę nową gierkę, sayonara BB loosers

  8. #208
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlaczego ja mam wysyłać jakieś raporty ???? To wy nie wiecie co się dzieje z waszą grą ???? Czy wasz prezes nie ma na nazwisko kaczyński ????? Bo od lat zachowujecie się jak rząd w polsce. Z kóry znoszącej złote jajka zrobiliście truchło, które istnieje tylko dzięki sentymentowi graczy. Wasza rola polega na zniechęcaniu do dalszej gry ....

  9. #209
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2021
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nic nie działa ,to cała moja lista

  10. #210
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    To co zanim naprawicie UNITY to ile razy pojawi się promocja na klejnoty??

Odpowiedz w tym wątku
Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.