Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 35 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #91
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    to narazie mamy 2 osoby ktorym wszystko dziala ty i penelopa brawo

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co ode mnie o ile logowanie poszło w miarę sprawnie to zdziwiło mnie dość długie ładowanie budynków na wyspie
    Działa ponownie Pinky to na plus minus to masakrycznie małe litery na czacie gildii i handlu nawet jak powiększę jak najbardziej mogę to widzę maczek a nie normalną czcionkę jak otwieram gwiazdę i wybieram odkrywcę lub geologa to samo nie widzę na co puszczam a samych odkrywców ponad 50 wszelkie odbieranie premek to to samo koniecznie musi to zostać poprawione bo tak to było lepiej grać na Clliencie który działał i można było wszystko spokojnie zrobić jedyna różnica że tam Pinky nie działało, gram na Mozilli

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    to narazie mamy 2 osoby ktorym wszystko dziala ty i penelopa brawo
    Nie wszystko tylko logowanie. Klient potrafił na złym necie mulić i wreszcie wywalał z błędami. Młotkowy był normą. Tutaj nawet opcja odśwież działa, a nie wywala. Grafika jest rzeczą względną. Pozostaje kwestia czasu reakcji na klikniecie liczona w sekundach niezależnie od tego jaki mamy internet i ten szczegół dyskwalifikuje grę w obecnej chwili. Więc nie jestem wcale pełen zachwytu jak Penelopa.

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj

    CO to ma byc?

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra zrobila sie bardzo prymitywna to chyba poczatki gier na kompach

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Ujmę to tak: Nie byłem uprzedzony do zmian rozumiem dużo ale z niepokojem obserwuję iż najazd gości z południa wręcz kolosalnie wpływa na poziom inteligencji za zachodnią granicą Polski . Dochodzę do wniosku ,że niedługo zachodnia cywilizacja wróci do Jaskiń i patykami zaczną dłubać w skale.

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ujmę to w jednym zdaniu...gorzej być nie może (:

  8. #98
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Eurydyka Zobacz posta
    Ujmę to w jednym zdaniu...gorzej być nie może (:
    nie doceniasz BB, według mnie owszem może być jeszcze gorzej
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2018
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    @BB_Penelopa


    08.07.2021 Harmonogram wydania wersji Unity
    "...Naprawiliśmy już wiele zgłoszonych przez Was błędów i jeszcze bardziej poprawiliśmy wydajność nowej wersji..."


    20.07.2021 Unity już działa!
    "...Wersja Unity została pomyślnie zaimplementowana na serwery..."


    Gracze zostali oszukani, ponieważ wdrożona dziś wersja w żadnym razie nie może zostać nazwana "poprawioną" lub "pomyślnie zaimplementowaną". Jest to nic innego jak wersja beta, która przy tylu błędach i niedociągnięciach absolutnie nie miała prawa zostać wdrożona produkcyjnie. Pisanie o jakimkolwiek sukcesie jest nieśmiesznym żartem, zahaczającym wręcz o kpinę z ludzi, którzy swoimi pieniędzmi (do tej pory) utrzymywali grę.


    Sugestia może być tylko jedna - wycofanie wersji Unity, przywrócenie tymczasowego klienta i dopracowanie wersji przeglądarkowej przed jej ponownym uruchomieniem. Zgłaszają to nie tylko gracze polscy, ale i z serwerów anglo- i niemieckojęzycznych.

  10. #100
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Czarci Gaj



    A co z tym zrobić?? Pojawia się po chwili od załadowania mapy. Ciastka i dane czyszczone

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 35 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 20 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.