Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #231
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak to jest jak Pan Kaziu od 10 lat kiedy to wlaczyl łindołsa i zatrudnil sie w BB jakoi wielki informatyk. Tera zatrudnil w firmie syna po studiach pseudo informatycznych znaczy sie po rolnictwie i tak ta gra działa Co do reszty to nei potrafia przyznac sie do bledu jakie niejednokotnie popelnili!!! masakra, jak strusie , tylko łeb w pioch i jakos to bedzie. Wuja bedzie powiem wam, ludzie odejda od tej p.....j gry i zajma sie poazneijszymi sprawami albo wlasnym zyciem, ostatecznie wlacza konsole i tyle ich tu bedzie.

  2. #232
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nowa wersja tragedia. Muli strasznie. Wysłanie odkrywców to porażka. Bardzo długo to trwa.
    Niewygodnie odbiera się przyniesione przez odkrywców przedmioty. W introligatorni ikonka nie znika mimo odebrania
    zrobionego produktu.

  3. #233
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zrobiłem raport na post

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post296429

    że jest niezgodny z tematem bo oczernia użytkowników, robi ich w balona na całej linii, wszelkie pisanie w tym temacie jest chyba dla uspokojenia sumienia, że coś się dzieje: napisaliśmy zajefajny post i niech sobie łosie piszą, a działać i tak nie będzie, przecież takie jest założenie naszej ciężkiej pracy, a kod jest stracony

  4. #234
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    |Oczywiście , że mi żal .Nie przeszłam na wyspę przez 3 godziny , 3 dni prób. Teraz od godziny mam strone w buro brązowym kolorze . Chyba to zakończę.

  5. #235
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Chyba czas zakonczyc gre. 9 lat poszlo w PISS.....U

  6. #236
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nic nie działa, nawet po zalogowaniu uruchomić się nie da, Zarząd Ubisoft wie o tym>?

  7. #237
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Czarci Gaj
    wie tyle ile zje

  8. #238
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam czy to już koniec setlersów przecież nie idzie nic zrobić.prosze mi odpowiedzieć jak długo jeszcze będę czekał Pozdrawiam

  9. #239
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Zarząd Ubisoft? Z jakiej choinki się urwałaś/eś ??? xddd Wpis dekady ^^

  10. #240
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z uruchomieniem nie mam problemu. Grać się nie da, bo wysyłając np odkrywców czekam 6 sekund po każdym kliknięciu.
    Pamiętam początki tej gry i takiego łajna nie było nigdy. Masakra.
    Mam premium i oczekuję przedłużenia o tyle dni, ile gra jest i będzie niegrywalna.
    Wniosek?
    Wszyscy jesteśmy testerami a nie graczami.
    Nie chce mi się być testerem.
    Odpalam grę, wchodzę, sprawdzam co się zmieniło. Po stwierdzeniu dalszej BBobstrukcji zamykam grę i rozwijam konto w innej grze.
    Coraz mniej mi brakuje niebieskich ludzików.
    Pa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 24 z 35 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.