Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 35 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #211
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    My gracze uzależnieni od Settlers jesteśmy teraz nałogowcami na głodzie, bo nie da się grać w grę. Straszna frustracja, bo zabrali nam kawał życia a teraz zepsuli zabawę. Tej pustki po Settlers Online, po 9 latach grania nie da się zapełnić. Nie mam cierpliwości ani nerwów ani czasu na marnowanie życia, żeby czekać minutmi na coś co jeszcze przedwczoraj działało w miarę sprawnie i szybko.

  2. #212
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Poprawnie nie działa w zasadzie nic. Ostatnio zauważyłem że skasowałem kilka budynków nie wiedząc jak, znikły Dodatkowo budynki produkujące wszelkie premie do których nie da się wejść, po prostu ich nie produkują Widzę że gra zmieniła profil na "znajdź różnicę"

  3. #213
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jest sprawiedliwość wyrównawcza:
    wcześniej tylko użytkownicy systemu Windows mogli grać za pomocą rozwiązania awaryjnego flashowania, teraz nikt nie może już grać.
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  4. #214
    Osadnik
    Dołączył
    12.01.2013
    Posty
    47
    Serwer
    Złota Góra
    Dawać rollback do stanu gdy chociaż jako tako pogrywaliśmy na kliencie, lub dajcie na stronie wybór - klient lub unity.
    No i łatwiej jest chyba graczy zapytać, co działa niż co nie działa. Będzie szybciej.

  5. #215
    Początkujący Osadnik Awatar Telefax
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo proszę o niewysyłanie nowych zawiadomień o błędach.
    Wszyscy nasi programiści (aż dwaj - w tym jeden jeszcze się uczy) mają co robić przez najbliższe 2-3 lata.

    Trzymajcie się ciepło i kupujcie klejnoty!

  6. #216
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia

  7. #217
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    Brak wiadomości w skrzynce odbiorczej

  8. #218
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.01.2020
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Cytuje: "Przepraszamy, za negatywne doświadczenia związane z debiutem Unity. Zapewniamy, że nadal ciężko pracujemy nad poprawą i rozwiązywaniem problemów, rozwiązania dostarczymy podczas następnej aktualizacji w sierpniu".

    A ja chcę się spytać czy przedłużycie (bo na pewno nie zwrócicie kosztu) konta premium wszystkim graczom którzy za nie zapłacili? Kupili od Was produkt z którego nie mogą korzystać z Waszej niestety (jak zwykle) winy.

    Pytam czysto biznesowo bo przecież jesteście firmą i obowiązują Was w tym zakresie przepisy. Czy po prostu mamy masowo składać reklamację bo od wejścia Unity po prostu zlewacie odpowiedzi na to pytanie od różnych graczy. A okres w sierpniu to znając wasze podejście 1-1,5miesiąca do przedłużenia kolejnego podanego terminu.
    Rozumiem że macie sporo na głowie ale w świetle graczy z premium jesteśmy waszymi klientami których macie w głębokim poszanowaniu.

    Generalnie nie udzielam się na forum - bardziej je czytam. Jednak gram z Wami od naprawdę wielu lat z przerwą kiedy skasowałem konto i po rocznej przerwie zacząłem od nowa. Najbardziej co boli chyba nie tylko mnie to sposób jaki nas traktujecie. NAS = LUDZI dzięki którym istniejecie!
    Niestety co do premiery UNITY cóż. Poszło Wam gorzej niż CD Projekt Red przy premierze Cyberpunk. Myślałem że ich nikt nie pobije z wtopą ale wy położyliście ich na łopatki z klasą gdzie na Fb jak automat piszecie że pousuwajcie ciasteczka, wyczyśćcie pamięć, najlepiej to formata zróbcie bo to na pewno pomoże. Wszystko tylko nie WY! Daliście dupy to się przyznajcie i powiedzcie przepraszamy. CD Projekt to potrafił mimo olbrzymiej fali krytyki i pikujących akcji firmy w dół. Ale cóż, co kraj to obyczaj... Przykre bo wystarczy potraktować nas po ludzku a nie jak szarą masę....
    Ostatnio edytowane przez Stalerek ; 22.07.2021 o 08:24

  9. #219
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    choćbyśmy wylali na nich szamba krytyki, bluzgali na nich samymi gwiazdkami to nic nie da cały zespół TSO łącznie z ich szefostwem w centrali to jak widać tchórze do potęgi entej a tzw BB Penelopa to boot pod który podpinają się przypadkowe osoby z łapanki aby pisać farmazony o "ciężkiej pracy" ich informatyków jak starają się, jak nie śpią po nocach, jak pracują 25 godzin na dobę aby gra "chodziła" jak chciała i ich nie słuchała Normalnie mistrzostwo świata odwalili Trzeba ich zgłosić do Księgi Guinnesa za wypuszczenie najbardziej nie grywalnego gniota wszechczasów

  10. #220
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez xb4xb4 Zobacz posta
    ta GRA to ich praca i z tego czepią wymierne korzyści finansowe
    Jakos nie jestem specjalnie o tym przekonany

    Wez pod uwage, ze jak wprowadzili dawno temu kopalnie klejnotow, to pierwsza reakcja ze strony myslacych byla taka, zeby sobie policzyc ile trzeba sie logowac zeby taka kopalnie kupic za darmo, a druga - jak dlugo zejdzie az sie te cale 400k klejnotow z kopalnii wybierze.

    Oni sa nawet tak nieudolni, ze prawie wszystko co oferuja za realna kase mozna w eventach dostac za darmo i to czesto w nadmiarze. Podejrzewam ze poza garstka ludzi ktorzy kompulsywnie kupuja cokolwiek praktycznie nikt w ta gre nie intwestuje pieniedzy, a przez to 95% populacji jest jedynie kosztem dla BB.

    Stad obstawiam konsekwentnie przez ostatnie 3-4 lata, ze o ile wczesniej mozna ich bylo podejrzewac o zatrudnianie zespolu ludzi, o tyle teraz model biznesowy zmienil sie na cos na zasadzie "jesli bedziemy do developmentu zatrudniac jednego goscia na 1/4 etatu, to nawet przy przychodach 1000 euro miesiecznie od 10 tysiecy graczy wyjdziemy na plus", wiec nie maja w planach robic niczego poza stwarzaniem pozorow.

    Na co zreszta wyglada biorac pod uwage, ze ostatni content patch wydali praktycznie 4 lata temu, a jedyne co dostajecie obecnie to bugi i kopie w kolko tych samych eventow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 22 z 35 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 32 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.