Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 35 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zbyt łaskawie to ująłeś. Mogli by wrócić do Klienta plis!!!

  2. #82
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    i juz masa negatywnych opinie w sumie to tylko negatywne no ale bb i ta kwie swoje i tak zrobi lepiej ... w ogole zero jakiegokolwiek sluchania opini graczy ...

    WROCCIE DO KLIENTA BO TE UNITY TO NAJWIEKSZA WASZA PORAZKA... tam przynajmniej gra dzialala

  3. #83
    Początkujący Osadnik Awatar Zax100
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przecież to są jakieś jaja , od 30 minut próbuję się zalogować

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    moze chca gierke zamknac tylko nie wiedzieli jak to powiedziec; no coz ; teraz bez slow wiadomo o co im chodzi

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W historii handlu widzę oferty kupna/sprzedaży chyba wszystkich osób z serwera.
    Budynek: Pojemny Magazyn wyświetla ikonkę informującą o możliwości rozbudowy. A sam jest na maksymalnym poziomie.

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Na niemieckich chyba 70 stron lamentu już

  7. #87
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    a wystarczylo zostawic mozliwosc grania przez klienta lub przez unityi by bylo po sprawie... nikt by na to unity nawet nie wlazl no ale bb jeszcze raz brawa ... pseudo informatycy od siedmiu bolesci

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego ta mapa ciegle znika gdy przejde w inne miejsce to co sie dzieje z to gra to masakra

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    A wiec to co chyba kazdy sie spodziewal w koncu nadeszlo . Wniosek moze byc tylko jeden BB nie chcialo oglosic zamkniecia gry oficjalnie wiec wymyslalo clienty, unity , jakies tam prace nad rozwojem ble ble ble . A naprawde chodzilo o zamkniecie gry ale na zasadzie nie MY zamykamy tylko gracze rezygnuja , wiec brak grajacych to mozna spokojnie zamknac gre . Wprowadzenie clienta to bylo pierwsze podejscie , zrezygnowalo mase ludzi , a to co teraz oddali to spowoduje rozgoryczenie i odejscie nastepnych i prosta droga do zamkniecia gry . Tylko BB po co byly te cale podchody i wkur.... graczy , co chcieliscie uzyskac ? Niestety ale UBI jako wlasciciel powinien poniesc za to konsekwencje , ja napewno likwiduje konto na UBI i omijam ta firme ,po takim potraktowaniu graczy nie zaslugujecie na jakiekolwiek zaintereswanie waszymi produktami . Zachowaliscie sie jak nasi rzadzacy - duzo obecywac a w rzeczywistoci wydymaliscie graczy.

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też już narzekałem na grę i oczywiście wszystkie błędy jakie są wypisane pojawiają się i u mnie. Ale akurat u mnie jest jeden pozytyw. Jestem na wakacjach i jedyny bez limitowy net jaki posiadam to Areo2. I gra się uruchomiła za pierwszym razem w ciągu 3 minut (męczyłem się jedynie w południe podczas pierwszego logowania). Pobrała około 10 MB. Sprzęt pamiętający wersję Beta. Zadanie gildii i dzienne klepnięte i na razie tylko to można zrobić bez stresowo.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 35 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.