Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 35 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #171
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    To że gra nie działa prawidłowo wszyscy wiedzą , puszczenie odkrywców i geologów trwa 100 razy dłużej , czat nie działa itd
    Ale jak ja mam zrobić misję współpracy teraz????

  2. #172
    NecroMag
    Nie wiem, czy ktoś to już napisał, ale jak się najeżdża na zielony pasek czasu produkcji, to nie wyświetla ile jeszcze zostało do końca cyklu. A tak w ogóle, to mogę tej grze wystawić już tylko jedną ocenę - [']


    R.I.P. Setki. Miło było, ale się skończyło.

  3. #173
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tragedia, zenada, beznadzieja... mozna by jeszcze mnozyc epitety, tylko czy to cos da i czy ktos to slucha, a co najwaniejsze bierze pod uwage?

  4. #174
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Myślałem, że to ja mam za słaby komputer (roczny MacBook air) lub za słaby internet (pobieranie 22MB, wysyłanie 5MB). Czyli nie jestem jedyny sfrustrowany. Nie możliwe, że oni uważają, że to działa.

  5. #175
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Uprzejmie informuję, że sprawdzamy problemy (w tej chwili są znane trzy duże problemy) i pracujemy nad ich rozwiązaniami. JEDNAK nie możemy podać dokładnego terminu ich naprawy.

    Dodatkowo podaję 3 wskazówki, które mogą pomóc w płynności gry.

    1. Zdeaktywuj zwierzęta i animacje w ustawieniach.
    2. Menu gwiazdy tworzy pewne opóźnienia, jeśli to możliwe, należy pozostawić je otwarte tylko dla działań, a następnie zamknąć i nie pozostawiać otwartego przez cały czas.
    3. Otwórz menu gwiazdy nad otwartą przestrzenią na swojej wyspie lub nad wodą w przeciwnym razie klikniesz menu i znajdziesz się na budynkach w tle.

    Jak tylko otrzymam więcej informacji, dam Wam znać.
    Dziękuję Wam za cierpliwość.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 21.07.2021 o 18:02

  6. #176
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB_Penelopa żadna ze wskazówek nie działa. Dodatkowo kiedy zostaną przywrócone plany w budynkach epickich które zniknęły wraz z przejściem na Unity?

    Ja już napisałem do większości serwisów zajmujących się tematyką gier i wysłałem filmy jak działa gra przeglądarkowa na sprzęcie który nie ma problemu z żadnym tytułem AAA. Większość redaktorów była zdumiona i zaciekawiona tematem.

  7. #177
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    BB potrafi zrobić sobie świetną REKLAME ...!!!

  8. #178
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Punkt 3 działa, ale na to wpadłem sam już wczoraj. Życzę szybszych reakcji, przecież to nie gracze mają rozwiązywać Wasze problemy.

  9. #179
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez VaanDee Zobacz posta
    Punkt 3 działa, ale na to wpadłem sam już wczoraj. Życzę szybszych reakcji, przecież to nie gracze mają rozwiązywać Wasze problemy.
    Punkt 3ci nie działa jak masz zabudowaną całą wyspę wraz z budynkami wodnymi bo wtedy wolnych miejsc nie masz wcale...

  10. #180
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Uprzejmie informuję, że sprawdzamy problemy (w tej chwili są znane trzy duże problemy) i pracujemy nad ich rozwiązaniami. JEDNAK nie możemy podać dokładnego terminu ich naprawy.

    Dodatkowo podaję 3 wskazówki, które mogą pomóc w płynności gry.

    1. Wyłącz zwierzęta i animacje w ustawieniach.
    2. Menu gwiazdy tworzy pewne opóźnienia, jeśli to możliwe, należy pozostawić je otwarte tylko dla działań, a następnie zamknąć i nie pozostawiać otwartego przez cały czas.
    3. Otwórz menu gwiazdy nad otwartą przestrzenią na swojej wyspie lub nad wodą w przeciwnym razie klikniesz menu i znajdziesz się na budynkach w tle.

    Jak tylko otrzymam więcej informacji, dam Wam znać.
    Dziękuję Wam za cierpliwość.


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    3. Otwórz menu gwiazdy nad otwartą przestrzenią na swojej wyspie lub nad wodą w przeciwnym razie klikniesz menu i znajdziesz się na budynkach w tle.

    Mam przez to rozumieć, że dostanę zwrot omyłkowo wykorzystanych klejnotów (999 za przyspieszenie introligatora z przygód) - w końcu "funkcjonalność" ta powstała przez Wasz(!!!) błąd i brak informacji.

    Prawdę powiedziawszy na dzień dzisiejszy najlepiej nie logować się w ogóle...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 35 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 28 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.