Odpowiedz w tym wątku
Strona 32 z 35 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32 33 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #311
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystko wygląda jak w Szuflandi realna masakra nie da się grać czat gildii ani handlu nie działa - jeżeli nie zostanie przywrócona wersja Clienta na której dało się grać na luzie to jest koniec tej gry bo nie da się zarządzać wyspą nie mówiąc o reszcie czyli gildii i robieniu przygód bo nikt nie będzie się mordował na takim shicie

  2. #312
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    dzis wchodze do gry a tam laduje sie okno z eventem urodzinowym hahaha bb wy mieliscie naprawiac a nie psuc jeszcze bardziej.. masakra do niczego sie nie nadajecie

  3. #313
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    zamknięcie ekspedycji jest niemożliwe

  4. #314
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zauważam znaczący postęp, a mianowicie gra chodzi coraz gorzej Wrażenie z zalogowania się przypomina natychmiastowe zatwardzenie jakiego można dostać po wejściu do publicznej toalety Ale jako prawdziwy Settlerso-maniak trzymam kciuki że uda się to naprawić.

  5. #315
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Mam problem !!!! Nie mogę dać zebrane rzeczy w skrzynce odbiorczej do menu gwiazdy . Mam przeglądarkę morze ktoś mi poradzi bo zaznaczyłem ale jest opcja skasuj i to wszystko Pozdrawiam (-:

  6. #316
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Zgadzam się z listą błędów looney86
    a tak krótko: nie można grać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
    baska

  7. #317
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Ja od 2 tyg. nie mogę wejść do gry.

  8. #318
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat

    Kiedy

    Support pisze ze w sierpniu bedzie super dzialalo, a ja sie pytam w ktorym roku bo moze nie dozyje tego zaszczytnego wydazenia

  9. #319
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    oni pisza ze wprowadza poprawk iw sierpniu a to z niczym sie nie wiaze w ich przypadku... n ochyba ze z wieksza liczba bledow

  10. #320
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdzie są moje diamenty? Dwa tygodnie grania codziennie a diamentów nie przybywa! Jaja se robicie?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 32 z 35 PierwszyPierwszy ... 22 30 31 32 33 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.