Odpowiedz w tym wątku
Strona 29 z 35 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #281
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w sierpniu po aktualizacji nie wiadomo której, będzie śmigać z potrójną szybkością a może i szybciej ...zobaczycie hahaha...bez zbędnego czyszczenia ciasteczek itp !!!! a za zadośuczynienie każdy otrzyma po kopalni klejnotów z podziękowaniem za cierpliwość...Szkoda że nie mam racji. Pozdrawiam was i też tych cwaniaczków co wypisują bredne posty zmień komputer na mocniejszy na RTXa czy inny, co mu kupił tatuś lub mamuśka i się mądrzy nie wiedzc że kompa można zmienić do porządnej światowej gry a nie gierki w którą się gra do zabicia czasu lub zazwyczaj z syntymentu do serii gier Settlersów. Miłego czekania bo chyba nie zmienią na ten czas naprawy UNITY na starego klienta, widać ze nic się nie dzieje w tym temacie. GAME OVER " THE SETTLERS ONLINE"
    Ostatnio edytowane przez ToJo10 ; 26.07.2021 o 16:10

  2. #282
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tragedia ,klaci makabrycznie , mapa wczytuje się na raty kwadrat po kwadracie , np. przy wysyłaniu geologów otwierają się inne okienka , trzeba iść w miejsce mapy które jest niezabudowane , i od zmiany nie widziałem nikogo z mojej gildi by grał .

  3. #283
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    naprawili czy trzeba kupować sprzęcik z 18-ma rdzeniami i z 64 gb pamięci ram

  4. #284
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie , musiałem wcisnąć F5 by się dowiedzieć czy kopalnia rudy została wyburzona , a geolog z 4 razem zaskoczył w poszukiwaniu rudy miedzi Lool

  5. #285
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_Cocoloco Zobacz posta
    naprawili czy trzeba kupować sprzęcik z 18-ma rdzeniami i z 64 gb pamięci ram
    Niedoczekanie, dla głupiej gierki nie będę kasy wywalał.Albo będzie działać na tym co mam albo do widzenia.

  6. #286
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2021
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Hej,
    od wejścia Unity nie udało mi się zalogować. Zmiana przeglądarki, czyszczenia ciasteczek itp. nic nie wnoszą. Net i komp nie byle jaki. Nie chce zgłaszać po raz setny tego samego problemu. Może między sobą coś "mądrego" sobie zasugerujemy. Części z Was udaje się zalogować i macie błędy w grze, a ja się pytam...jak przebrnąć przez ten upiorny brązowy pasek na białym tle..... żeby choć tą pikseloze mieć szansę zobaczyć

  7. #287
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    kompletna klapa nie znam się na programowaniu ale to trudno nazwać grą bubel powrót do wersji przed aktualizacją

  8. #288
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak nowa wersja ma tak działać , to ja rezygnuję .

  9. #289
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kott76 Zobacz posta
    Niedoczekanie, dla głupiej gierki nie będę kasy wywalał.Albo będzie działać na tym co mam albo do widzenia.
    to taki sarkazm miał być kupowanie gamingowego kompa do gry w setty ta gra ma cieszyć na sprzęcie biurowym, bo często, duża grupa ludzie klikała coś na grze z roboty właśnie

  10. #290
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam Ausa Tuf Gaming A17, z raizenem 7 i ma problem , a settlers to odskocznia od innych gierek, jak tak dalej będzie, to trzeba będzie zmienić inna odskocznie .

Odpowiedz w tym wątku
Strona 29 z 35 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29 30 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.