Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 35 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 347

Wątek: Błędy i sugestie związane z Unity

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy przy następnej aktualizacji będą większe ikony i okienka gry bo teraz to jakaś masakra...

  2. #102
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam monitor 55 cali a ledwo co widać...ta wasza unity to najgorsza grafika w historii TSO....pora skończyć w to grać

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Grać się nie da. muli jak sk.....n. pisać na czacie nie można. poraszka tylko tak dalej a ludzie grę oleją

  4. #104
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    a tak przy okazji targowisko gildii dalej nawet nie ruszone hahaha...

  5. #105
    Aniteczka
    Witam Was
    Chciałam się podzielić obserwacjami i dzisiejszymi doświadczeniami:

    Od dawna gram i jak zwykle przy zmianach (przypomnijcie sobie jak pojawił się klient) zawsze jest wielki atak na wszystkich odpowiedzialnych za grę. Osobiście ich nie bronię i zgadzam się z Wami wszystkimi - po testach i zgłaszanych uwagach błędy powinny być minimalne!
    Zawsze grałam przez Chroma.

    Od 12:00 próbowałam uruchomić grę. Za każdym razem pojawiał się ten brązowy pasek "załadowany" i na tym się kończyło!

    NIC NIE POMAGAŁO - CZYSZCZENIE CIASTECZEK, HISTROII, ZAPISANYCH HASEŁ ITD - NIC NIC NIC !!!!!!!!!

    Wtedy postanowiłam sięgnąć po MS Edge (nie używam go wcale), zalogować się i co się okazało - TO SAMO! - brązowy pasek i nic więcej
    Następnie zainstalowałam Firefoxa - niby nowa przeglądarka, nigdy nie używana, CZYSTA! Zalogowałem się i ........ TO SAMO !!!!!!!!!!!!!!!!

    A więc "Pani Pene..." Twoje sugestie nic nie dają.

    Ale wpadłam na pomysł żeby skorzystać z komputera dzieciaków, gdzie nigdy nie grałam w settlersów i co się okazało - GRA SIĘ URUCHOMIŁA !!!!

    Pierwsze spostrzeżenie, ten brązowy pasek na początku normalnie się ładował (nie tak jak na moim sprzęcie), potem pojawiła się grafika z grubaskiem i uruchomiła się gra. O samej grze się nie będę teraz wypowiadać.

    Wiem, że wszyscy są wściekli ale może znajdźmy wspólnie jakieś rozwiązanie tego problemu, bo na pewno nie jest to WINA PRZEGLĄDARKI ale coś głębiej zaszytego w naszych komputerach...., pytanie tylko co ?
    Znajdę, podzielę się...., jak na razie na 3 różnych przeglądarkach na moim kompie, na żadnym się nie uruchamia (u dzieciaków na kompie tak)

    Pozdr.

  6. #106
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    my mamy szukac rozwiazania? dobre, wystarczylo sluchac ludzi i naprawiac bledy a nie wgrywac cos kompletnie beznadziejnego

  7. #107
    Aniteczka
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    my mamy szukac rozwiazania? dobre, wystarczylo sluchac ludzi i naprawiac bledy a nie wgrywac cos kompletnie beznadziejnego
    Masz racje... lepiej ponarzekać i nic nie robić ;-)

  8. #108
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    wystarczylo wziac sie za to 3 lata wczesniej a nie na ostatnia chwile jak sie wszystko sypnelo.. a po drugie nie ja pracuje w bb i nie mi placa za to wiec niech sie sami tym zajmuja

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    grać w tej chwili się nie da, co nawet wysłanie 5 geologów to orka, o grubasach nie wspomnę (mam ponad 100). Wrzucenie 1 premki trwa wieki, jak tu wrzucic 50 steków do zadanka. mimo najlepszych chęci, grać się nie da, jest lipa

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedy pracowałem jeszcze jako QA to po pierwszych sprintach dostawałem bardziej dopracowane oprogramowanie do sprawdzenia niż to... coś.
    Pozdrawiam osobę w BB, która odważyła się ten chłam puścić na produkcję i zaprezentować graczom jako sukces.

    W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych, aby adekwatnie opisać tę kpinę z graczy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 35 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.