Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: skracanie czasu przez obserwatorium i stanicę wywiadowców

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród

    skracanie czasu przez obserwatorium i stanicę wywiadowców

    Dzień dobry. W czasie tego eventu następuje skracanie trwania czasu obserwatorium i stanicy wywiadowców. W dniu dzisiejszym uruchomiłem je o godz. 9:45. Po ukończeniu 2 przygód o godz. 11:00 zostało 31 minut czasu ich trwania, a powinno zostać jeszcze około 45 minut, to czas w którym mógłbym ukończyć 3 przygodę i jeszcze zostaje czas na puszczenie 4 przygody. Takie zdarzenie u mnie miało miejsce co najmniej 4 krotnie. W jednym przypadku czas uległ skróceniu o prawie 20 minut. Ponadto gra często zawiesza się i trzeba ponownie ją uruchamiać. Jest to bardzo denerwujące i frustrujące. W związku z tym, iż brak jest konkretnej informacji o uruchomieniu Unity nie widzę dalszego sensu w inwestowanie w tą grę. Są dni, że samo logowanie trwa nawet do pół godziny. Z tych powodów bardzo dużo graczy przestało grać i ma to trend zwyżkujący. Nie ukrywam, że mnie te wszystkie problemy z grą bardzo irytują, a zwłaszcza brak poszanowania cennego czasu graczy. Support ma nawet problem aby uruchomić stały adres na zgłaszanie problemów, no cóż po co komuś problemy.
    Odpowiedź proszę przesłać na adres: ksynak@wp.pl.
    Pozdrawiam Jozek1202

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dołaczył w 2014 roku LOL
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.