Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Podróż generałów na przygodę

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Podróż generałów na przygodę

    Po odpaleniu przygody i wysłaniu generałów, ci znikają normalnie z wyspy macierzystej ale nie podróżują do przygody. Dopiero jak wejdę na wyspę przygody (po jakimś czasie) to widzę, że "liczniki" czasu ruszyły, tzn. generałowie mają tyle czasu na dopłynięcie jakby dopiero wyruszyli (mimo że już kilka lub kilkanaście minut powinni płynąć). Już co najmniej 2x zauważyłem taki błąd.

  2. #2
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam występowanie takiego błędu. Rozwiązaniem doraźnym jest wejście na chwilkę na przygodę po wysłaniu wojska.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzieje się to najczęściej na obserwatorium albo z użyciem czarnego wiru, ale przeważnie w takiej sytuacji generałowie natychmiast pojawiają się na wyspie po zakończeniu przygody

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zapomniałem dodać, że nie miałem aktywnego obserwatorium ani czarnego wiru.

    Z drugiej strony notowałem też przypadki, że generałowie bardzo szybko pojawiali się na wyspie (moja przygoda) bez aktywnych premii szybkości.
    Więc w sumie się to wyrównuje choć nie powinno tak być.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.