Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Zmiany w grze - 15.06.2021 - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wiem, mnie tam klient działa bez zarzutu, nigdy nie było problemu. Wolę jego niż to unity, które ma mega ciulatą grafikę. Jeżeli klient działa, tzn. że problem leży po stronie komputera użytkownika.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Klient jest ok mimo że odciął połowę graczy od gry. Unity na testowym to szrot, pewnie jak wejdzie to z pozostałych graczy odpadnie kolejna część i będziemy pisać monologi na czatach. U mnie na przykład na leciwym laptopie po odpaleniu testowego można by czajnik wody zagotować, a tłuste off-linowe tytuły śmigają mi bez większego problemu.

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Zobaczcie czy macie w przeglądarkach zaznaczone opcje wydajności "Korzystaj ze sprzętowego przyspieszania, jeśli jest dostępne" (firefox) lub "Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna" (chrome) bez tego unity chodzi jak zardzewiałe taczki.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam włączoną akcelerację i unity muli okrutnie, Na początku jest nawet spoko ale wystarczy otworzyć pare nieco bardziej animowanych okienek (nie daj Boże coś pokupowac w sklepie) i zaczyna sie dramat.

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    co to znaczy więcej informacji w krótce przed eventem który za dwa dni czy już po

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ten event planujecie wystartować tak późno, że już atmosfera EURO dawno minie. W innych grach eventy piłkarskie w tym czasie dobiegają końca, a nie startują. Daliście kolejny raz ciała, nie wyrobiliście się z tym co planowaliście. Event piłkarski miał być przecież już na wersji Unity.

    Jak dla mnie powinniście odpuścić już ten event, puknąć się w czoło i pomyśleć jak traktujecie graczy, bo komunikacja też moim zdaniem kuleje. Takie posty jak ten to prawdziwy żart, tylko hej przecież to nie 1 kwietnia ..

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mieszko_o Zobacz posta
    Ten event planujecie wystartować tak późno, że już atmosfera EURO dawno minie. W innych grach eventy piłkarskie w tym czasie dobiegają końca, a nie startują. Daliście kolejny raz ciała, nie wyrobiliście się z tym co planowaliście. Event piłkarski miał być przecież już na wersji Unity.

    Jak dla mnie powinniście odpuścić już ten event, puknąć się w czoło i pomyśleć jak traktujecie graczy, bo komunikacja też moim zdaniem kuleje. Takie posty jak ten to prawdziwy żart, tylko hej przecież to nie 1 kwietnia ..
    jak późno? toooooooo szybko
    to wypada niedługo po meczu z Hiszpanami o punkty, a przed tym ostatnim o honor ze Szwedami po którym będą się pakować do domu, przecież to szybko
    ale spodziewam się promo na klejki na pocieszenie

    dawno temu jak wspomnieli o możliwości (niby że nie, ale jest taka ewentualność, ale nie, nie, nie-właźcie na testowy i róbcie za bataunitytesterów, wyrobimy się) to mówiłem że na 100% jest przyklepane, że spóźnione mistrzostwa (byle wycisnęli trochę soku z cytryny) będą na patokliencie
    i patrzcie sprawdziła się przepowiednia

  8. #38
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mieszko_o Zobacz posta
    Jak dla mnie powinniście odpuścić już ten event
    Przeciez nie mogą sobie odpuścic tego eventu (pardon, kopii eventu), bo żadnego contentu do gry nie robią (dwoch ludzi ktorych zatrudniaja siedzi nad klientem Unity) a nie maja nic innego co by sie dalo wrzucic zeby stworzyc pozory życia gry az do Halloween.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.