Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kłódka na Księżniczce Zoe od Kupca

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kłódka na Księżniczce Zoe od Kupca

    Cześć

    W grze jest błąd.
    Mam kupione dwie Księżniczki Zoe - z eventów, za waluty eventowe.
    Za klejnoty kupowałem do tej pory tylko generałów.
    A gdy wchodzę do Kupca, w Czarny Rynek, to na Księżniczce Zoe mam kłódkę - nie powinno tam być kłódki.
    Powinienem mieć dostępne dwie Księżniczki Zoe.

    Zgłosiłbym błąd do supportu, ale z wiadomego powodu tego nie zrobię

    Pozdrawiam
    sachtel
    Ostatnio edytowane przez sachtel ; 26.05.2021 o 19:29 Powód: Pierwotnie zjadłem "nie" w ostatnim zdaniu :|

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sachtel Zobacz posta
    Cześć

    W grze jest błąd.
    Mam kupione dwie Księżniczki Zoe - z eventów, za waluty eventowe.
    Za klejnoty kupowałem do tej pory tylko generałów.
    A gdy wchodzę do Kupca, w Czarny Rynek, to na Księżniczce Zoe mam kłódkę - nie powinno tam być kłódki.
    Powinienem mieć dostępne dwie Księżniczki Zoe.

    Zgłosiłbym błąd do supportu, ale z wiadomego powodu tego zrobię

    Pozdrawiam
    sachtel
    Też mam kłódkę u Kupca i nie mogę jej kupić - może tak ma być?
    Ale mam trzy kupione Zoe w gwieździe...

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    brales udział w wydarzeniach z Zoe 2x, i kupiłeś 2szt. wiec by sie zgadzało, nie każdy item można dokupic, nawet za kleje jak sie nie mialo konta w momencie wprowadzania tego przedmiotu

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki Panowie za zainteresowanie, ale liczyłem (dalej liczę) na wizytę kogoś z BB w tym wątku... Tym bardziej, że nie można się z Nimi skontaktować klasycznie.

    Wydaje mi się, że zamysłem twórców było aby limit Księżniczek z Kupca pozostał nienaruszony przy pozyskiwaniu odkrywców z eventów.
    Zwróćmy uwagę na kilka faktów:
    1. Każdy (raczej) dostał ostatnio Mistrza Sztuk Walki - limit u Kupca pozostał nienaruszony na poziomie 10x MSW .
    2. Mam czterech Młodszych Generałów Gemini - a jeszcze jeden czeka na mnie u kupca, bo jednego MGG mam z Halloween 2020.
    3. Alekin ma 3 Zoe - a limit była na dwie... gdyby eventy były powiązane z limitem od Kupca to nie pozyskałby/kupiłby trzeciej Zoe.
    4. Z tego co pamiętam, były już przypadki jakby w drugą stronę, że podczas eventów ludzie nie mogli kupić przedmiotów/specjalistów niektórych bo już je posiadali (nie przywiązywałem do tego wagi, nie pamiętam szczegółów, mnie nie dotyczyło - za krótko gram).

    Oczywiście, ostateczne słowo i tak należeć będzie do BB. Zobaczymy tylko, czy jest jakaś jasna reguła - czy coś pokombinują.
    A może samo się naprawi przy przejściu na Unity

    Hm... Mam wrażenie, że z limitem na Szczęśliwych odkrywców też coś nie gra...

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Księzniczka zoe pojawiła się w wydarzeniu wielkanocnym w 2019 roku czyli można było kupić 3 sztuki. Mam kupione 3 sztuki i kłódkę w sklepie czyli nie ma możliwości kupienia dodatkowej za klejnoty. Ta cała księżniczka nie jest warta wydania 4k klejnotów.

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...elkanocne-2019
    PLAN EVENTU
    Event Start: 15 kwietnia, około 10:00 czasu polskiego
    Początek fazy zakończenia: 6 maja 11 maja, około 10:00 czasu polskiego
    Kompletna dezaktywacja: 13 maja, około 10:00 czasu polskiego

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tymi limitami to jest coś pochrzanione jakby nie patrzeć, kiedyś bb chwaliło się ze wszystko zostało ujednolicone, ale potem sie okazało że jak ktoś miał pokupowane wsio to nie mógł kupować paczek specjalnych bo nagle limit max (chodź paczka wprowadzona dopiero do gry) i bb jakoś to łatało po swojemu i jak to w kocu jest i czy działa na każdy przedmiot w sklepie tak samo to nie wiadomo, a odnośnie mgg to z eventów mam 3szt i za klejnoty 4 kolejne szt do kupienia, więc staż w grze też ma znaczenie

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam 4 mgg ( 2 z Halloween 2019 i 2 z 2020) mogę kupić jeszcze 4 za klejnoty i 2 w potężnym pakiecie jak widać nie ma jednego limitu każdy ma inny

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Ja mam 4 mgg ( 2 z Halloween 2019 i 2 z 2020) mogę kupić jeszcze 4 za klejnoty i 2 w potężnym pakiecie jak widać nie ma jednego limitu każdy ma inny
    Potwierdzam, ja mam tak samo.

  9. #9
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Także posiadam 2 Księżniczki Zoe (z eventów) i mam kłódkę w sklepie.

    Na forum niemieckim znalazłem taką informację: https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1697064

    Po przetłumaczeniu i zrozumieniu: W sklepie możesz kupić Zoe tylko wtedy gdy nie masz ich w gwieździe lub masz tylko 1 (niezależnie od sposobu jej pozyskania - jajka/klej).

    Niedawno był event wielkanocny gdzie można było kupić trzecią Zoe ale limity najprawdopodobniej nie zostały jeszcze zaktualizowane. Jeśli je zaktualizują to limit będzie 3 szt i każdy będzie mógł dokupić jeśli nie posiada kompletu.

    A co do MGG to posiadam 3szt z eventów i 4 do kupienia w sklepie oraz 2 w paczkach. Info o MGG tutaj https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1723688
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 28.05.2021 o 00:08

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.