Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problem z grafiką

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    problem z grafiką

    Może ktoś pomoże, na jednym z komputerów nie wczytują się obrazy z wiadomości ze strony startowej. Czysciłem ciasteczka, resetowałem przegladarke do ustawień startowych, próbowałem innych przegladarek, wyłączyłem program antywirusowy - nic nie pomaga. Przy próbie wczytania obrazka dostaje komunikat Serwer ubistatic-a.akamaihd.net odrzucił połączenie.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Bez nazwy.jpg, 
wyświetleń: 103, 
rozmiar: 26.8 KB, 
ID: 3543.  
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 22.05.2021 o 16:05

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Prawdopodobnie wina niedozwolonego programu. Spróbuj poprawnie zamknąć. Jeśli nie pomoże, to pisz do twórców programu.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jakiego niedozwolonego programu? Właczam tylko settlers strona startowa bez zadnych dodatków i programów w tle

  4. #4
    vassago4
    Nie wiem od czego to zależne -nic nie robiąc dzisiaj mam obrazki, jutro nie mam, pojutrze znowu mam. Bez żadnego czyszczenia ciastek itd itp, po prostu raz jest a raz nie

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Brak obrazka oznacza brak połaczenia z akamaihd.net - i niemożność połączenia z serwerem testowym z Unity. Boje się trochę co bedzie, gdy wejdzie Unity
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 25.05.2021 o 11:57

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.