Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62

Wątek: problem z logowaniem

  1. #51
    Początkujący Osadnik Awatar DEMIGODBLACK
    Dołączył
    01.05.2014
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    dalej problem z logowaniem, a gdy sie uda zalogować to wszystko jest niebieskie i nic nie reaguje, a konto premium ucieka juz tak miesiąc jest

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Jest opcja grania przez starego klienta, linki są na forum, wiki i fb, ściągnąć, zainstalować i grać bez problemów jak przedtem i nie płakać, zanim poprawią unity to śnieg spadnie.

  3. #53
    Ancymoniusz
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Jest opcja grania przez starego klienta, linki są na forum, wiki i fb, ściągnąć, zainstalować i grać bez problemów jak przedtem i nie płakać, zanim poprawią unity to śnieg spadnie.
    Nie siusiakuj.
    Nie każdy zna się tak dobrze na tej grze, że wie, gdzie, co i jak. Ja nie siedzę stale w grze, jak Ty, bo zwyczajnie mam pracę, a do gry wpadam raz na kilka dni.
    Jak chcesz być pomocny, to powiedz, co z czym, daj link lub rozpisz się, ale nie mądraluj "...grać bez problemów jak przedtem i nie płakać..."

  4. #54
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ancymoniusz Zobacz posta
    Nie siusiakuj.
    Nie każdy zna się tak dobrze na tej grze, że wie, gdzie, co i jak. Ja nie siedzę stale w grze, jak Ty, bo zwyczajnie mam pracę, a do gry wpadam raz na kilka dni.
    Jak chcesz być pomocny, to powiedz, co z czym, daj link lub rozpisz się, ale nie mądraluj "...grać bez problemów jak przedtem i nie płakać..."
    Proszę bardzo, tak ciężko na wiki wejść? http://settlersonlinewiki.eu/granie-...przez-klienta/

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Uncaught abort [93] at error moze ktos wytlumaczy czego dotyczy ten blad

  6. #56
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Proszę bardzo, tak ciężko na wiki wejść? http://settlersonlinewiki.eu/granie-...przez-klienta/
    widac , oni tylko poradniki z twojej strony znają, ale na stronę główną ciężko, im wejść.

  7. #57
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Co poradzisz, niektórym trzeba jak dziecku pokazać paluszkiem.

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2018
    Posty
    151
    Serwer
    Słoneczny Gród
    (*)

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    niektórzy nie są tacy zdolni aby zainstalować starego klienta wiele razy próbowałam i bez skutku

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez hanna1964 Zobacz posta
    niektórzy nie są tacy zdolni aby zainstalować starego klienta wiele razy próbowałam i bez skutku
    Poczytaj dokładnie na wiki - wszystko rozpisane
    a jak nie wiki to są posty na forum - tez wyłożone "łopatologicznie" - i musi działać
    a jak nie to pozostaje teamviewer od kogos z gildii czy zaprzyjaźnionego gracza

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.