Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: problem z logowaniem

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I o to chodzi Unity to zmiana grafiki a do tego czasu wypiszemy tu błędy do naprawienia

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    latwiej napisac co dziala poprawnie niz wyliczac blednie

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ogłaszam koniec gry nie ma sensu sie denerwowac i psuć wzroku

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W ekspedycji znika grafika walki jednostek, albo z jednego obozu przeskakuje na drugi, po podbiciu, podczas stawiania obrony nie da się przypisać żołnierzy do obozu.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedy otwiera się raport z podbicia kolonii, wyskakuje okno z problemu z połączeniem masakra

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od wczoraj z gry w mojej gildii odeszło 5 osób. To tylu ilu zawiesiło konta, zameldowało że na razie koniec, bo nie s a stanie w to grać. I ja nie mam żalu do nich, bo też nie jestem. Jako szef gildii proszę, uspokajam, ale tu z Bb nawet nikt się nie kwapi napisać nam, co dalej z tym bublem.
    Co nie działa:
    wyspa za mała, nic nie widzę przy maksymalnym powiększeniu - nie gram na telewizorze
    Księga zadań, poczta otwiera się czasem godzinę
    czaty nie sygnalizują, że ktoś pisze, wiec ciągle kontroluję czy ktoś na gildyjnym na zarządzie, na szepcie nic nie naskrobał. Nic się też nie zachowuje - po reologu nie ma tam nic
    Wysyłanie odkrywców i geologów to masakra, trwa to za każdym razem parę minut i pójdzie albo nie
    co chwilę wczytuje mi czat, przy przesuwaniu wczytuje wyspę i jak jest więcej graczy, to strasznie muli, a na wyspie ciągle pojawiają się niebieskie prostokąty
    okno gildii członkowie - nie działa żadne sortowanie
    tak samo we wiadomości - dropy trzeba wczytywać pojedynczo, nie działa zaznaczanie, nie pojawia się możliwość wrzucenia ich razem do gwiazdy
    czcionka na czacie nawet po powiększeniu jest za mała, mam problemy z odczytaniem, przysuwam nos do monitora - chyba nie tak miało być
    zniknęła zielona kropka - nie wiadomo ,kto jest obecny ze znajomych
    Ostatnio edytowane przez Lumpola ; 21.07.2021 o 08:56

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jest po prostu jedna wieka niedoróbka - stan surowy niezamknięty - po ch.j to uruchomiali jak jeszcze z pol roku prascy by wszystko poprawić. Mozna było na kliencie pociągnąć do końca roku a nie na siłę uruchomiać takie g... skutkiem czego wszyscy odejdą bo nie da sie grac po prostu. A wymieniać błędy po paręset jest bez sensu - mój ulubiony najzabawniejszy to próba odebrania nagrody ze statku widmo - wywala jakąś długa listę komunikatów i zawiesza grę na amen ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kiedy wracamy do Adobe?

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Oby jak najszybciej. Tutaj sie grac nie da

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Szczerze, to nie widzę żadnych błędów! U mnie wszystko pięknie działa, gra ładuje się dosłownie w 15 sekund, grafika w jakości HD, wszelkie operacje bez żadnych opóźnień, wyspa ogarnięta w parę minut, specjaliści wysłani jednym kliknięciem, handel hula. Dzisiaj Drwala udało mi się w rekordowym czasie zrobić. Zmieńcie system, wyczyśćcie ciasteczka, weźcie kredyt, a nie tylko narzekajcie!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.