Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16
Pokaż wyniki od 151 do 157 z 157

Wątek: Pierwsze Informacje: Unity - Dyskusja

  1. #151
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja testowałem na Ubuntu 18.4 pod chrome i brave działa bardzo dobrze. Pod wieloma względami lepiej niż stara wersja flaszowa, mniej grzeje procesor bo obciąża tylko 1 rdzeń (stara wersja grzała wszystkie 4).

    Chociaż podejrzewam, że na bardzo starych komputerach może chodzić przez to wolniej.

  2. #152
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Wczoraj przetestowałem na starszym macbooku - potwornie powolne, ale chodzi. Na Ubuntu pewnie trzeba ręcznie coś poinstalować (nie pomaga fakt że mój Ubuntu to wersja serwerowa ) Niezależnie od systemu, wersja Unity ma ładniejszą grafikę, ale gorszej rozdzielczości (wygląda jak problemy ze skalowaniem)

  3. #153
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Właśnie dzisiaj sprawdzałem jak chodzi na firefoksie pod ubuntu i widzę, że potrafi korzystać z wielu wątków, nie obciąża jednego rdzenia na maksa (więc na słabszym sprzęcie powinno być szybciej), ale za to przy przewijaniu mapy pojawia się na chwilę „szachownica” i widać jak przez chwilę doczytuje grafikę.

    Dzieje się tak za każdym razem po szybkim przesunięciu mapy, nawet jak przewijam ją tam i z powrotem to wygląda jak by zapominał co jest poza obszarem widocznym na ekranie i musiał to potem wczytywać na nowo. Na szczęście wczytuje to szybko (poniżej sekundy).

    Podejrzewam, że tym co może brakować wersji serwerowej systemu są sterowniki do karty graficznej (nvidia, ati) tak aby działała pełna akceleracja w przeglądarce.
    Obciążenie karty graficznej podczas gry nie jest duże (kilka %) ale widać, że trochę z niej korzysta.

  4. #154
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    zalogować się mogę ,ale gra bardzo długo się wgrywa i bardzo wolno chodzi,wręcz słoniowato czy inni też tak mają

  5. #155
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie rozumiem tych Waszych bezsensownych narzekań! U mnie wszystko pięknie działa, gra ładuje się dosłownie w 15 sekund, grafika w jakości HD, wszelkie operacje bez żadnych opóźnień, wyspa ogarnięta w parę minut, specjaliści wysłani jednym kliknięciem, handel hula. Dzisiaj Drwala udało mi się w rekordowym czasie zrobić. Zmieńcie system, wyczyśćcie ciasteczka, weźcie kredyt, a nie tylko narzekajcie!

  6. #156
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    217
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    Nie rozumiem tych Waszych bezsensownych narzekań! U mnie wszystko pięknie działa, gra ładuje się dosłownie w 15 sekund, grafika w jakości HD, wszelkie operacje bez żadnych opóźnień, wyspa ogarnięta w parę minut, specjaliści wysłani jednym kliknięciem, handel hula. Dzisiaj Drwala udało mi się w rekordowym czasie zrobić. Zmieńcie system, wyczyśćcie ciasteczka, weźcie kredyt, a nie tylko narzekajcie!
    I się obudziłem...

  7. #157
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    Nie rozumiem tych Waszych bezsensownych narzekań! U mnie wszystko pięknie działa, gra ładuje się dosłownie w 15 sekund, grafika w jakości HD, wszelkie operacje bez żadnych opóźnień, wyspa ogarnięta w parę minut, specjaliści wysłani jednym kliknięciem, handel hula. Dzisiaj Drwala udało mi się w rekordowym czasie zrobić. Zmieńcie system, wyczyśćcie ciasteczka, weźcie kredyt, a nie tylko narzekajcie!

    mam tak samo jak ty.... tylko w 2 strone

Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.