Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 157

Wątek: Pierwsze Informacje: Unity - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2021
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przecież już od 2 lat było wiadomo że flash przestanie działaś i gra też przestanie działać. Jeśli tak duży zespół ludzi i taka duża firma nie zrobiła tego na czas to znaczy że w tą grę nikt nie gra. Może kilka osób czasem zaglądnie na chwilę i to wszystko.
    Ktoś kto choć chwile grał w tą grę wie że wbijanie mega leveli w koło na tych samych przygodach które są co raz mniej z czasem nieopłacalne do zrobienia powoduje że każdy gracz przestaje grać tak jak ja skasowałem konto przy 63 lvl po zrobieniu 120 razy drwala miałem dość.
    Przygody kooperacyjne szczególnie te duże to jet fikcja bo niewielu jest graczy i nie ma z kim je robić a je sie defacto najbardziej opłacało by zrobić.
    Tej gry już nic nie uratuje. Ona już utonęła.
    Może każdy co m jakieś stare konto wejdzie z ciekawości zobaczyć czy jest coś nowego zrobi kilka przygód i wyjdzie albo już nic nie zrobi bo gra jest staromodna i przestarzała.
    Nikt nie będzie siedział tygodniami by wbijać chory lvl.

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czy komus udało sie wejść na serwer testowy i odpalic to cudo zwane UNITY ???

  3. #53
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszedłem na 5 minut wszystko wygląda podobnie i działa nawet spoko. Pusta wyspa i start od zera wszystko się budowało.

  4. #54
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Serwer Testowy już działa! Jeśli doświadczacie jakichkolwiek problemów z uruchomieniem, należy wyczyścić pamięć podręczną i spróbować ponownie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 28.04.2021 o 10:57

  5. #55
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a jak wszedłeś? bo ja próbowałem otworzyć ten link ale wyrzuca...

  6. #56
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Ciężko będzie dzisiaj wejść bo to serwer testowy dużo ludzi chce sprawdzić. Normalnie wszedłem jest na początku takie dodatkowe wczytywanie i dalej wszystko normalnie było teraz już nie mogę wejść.

  7. #57
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no ale jak zwykle u BB wszystko gra...szkoda czasu na ten badziew,...pora skasowac konto i miec święty spokój

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Wersja unity działa to najważniejsze można grać jeszcze kilka tygodni i wszystko ruszy na serwerach live

  9. #59
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    próbowałem wejść to pod konieec logowania pojawia sie napis bym włączył wspomaganie sprzętowe w ustawieniach przeglądarki i restartował... Tylko ze wspomaganie oczywiście jest włączone
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    wchodze w ten link i włacza sie klient, to ma byc serwer testowy unity w przegladarce ?!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.