Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 157

Wątek: Pierwsze Informacje: Unity - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez staszko25 Zobacz posta
    wy sobie jaja robicie ? 40% ludzi nie moze grac a wy sie bawicie poprawa czcionki ? a komu to potrzebne ? nastepnym krokiem bedzie zwiekszenie odcienia zielonego na drzewach ?
    o o wlasnie dobrze napisane

  2. #22
    Walenty2019
    Cytat Zamieszczone przez peppepowicz Zobacz posta
    o o wlasnie dobrze napisane
    Od grudnia nie mogę doprosić się od suportu o reakcję na zniknięcie generała Ducha z gwiazdy (jak to Duch pewnie wyparował) i nawet suport nie raczy odpisać co w tej sprawie się dzieje, ale faktycznie pierdołami zajmują się żeby gra "lepiej" wyglądała bo to ma wpływ na jej responsywność i grywalność.
    Sam obecny silnik/aplikacja to zasobożerny potworek dla komputerów. Wystarczy spojrzeć po włączaniu gry w menadżera zadań w Windosie ile zasobów wykorzystywanych jest na tak niską jakość graficzną samej gry. Może skupić powinni się na tego typu aspektach, a nie na bzdurach.
    Mydlenie oczu takimi wpisami/informacjami to może działa na 13 latka, który w ogóle zwróci uwagę na takie zmiany, a sugestie graczy mających po kilkudziesięciu odkrywców czy geologów żeby wysyłać ich "jednym kliknięciem" są pomijana lub w ogóle ignorowane.
    Gra ogólnie robi się coraz nudniejsza w moim odczuciu i to nie tylko przez brak "sensownej fabuły" na obecne czasy bo to jakoś można przeżyć chcąc tylko zająć sobie trochę wolnego czasu ale sam system "zarzadzania" już posiadanymi zasobami (generał/odkrywca/geolog) powoduje, że coraz więcej czasu traci się właśnie na "obsługę" gry niż na sama grę.
    Może trochę przydługi ten mój elaborat ale są to dla mnie pomysły na więcej znaczące zmiany w grze niż wygląd listka na drzewie czy widok dachówki na domku bo na tego typu "znaczące zmiany" BB ma widać duuuużżżżoooo czasu i to w 100% poprawia grywalność i atrakcyjność gry...
    Pozdrawiam

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moc tej aktualizacji dobiła i mnie a niewielka nadzieja na pojawienie się oczekiwanych funkcjonalności w nowym silniku (grupowe wysyłanie odkrywców oraz grupowe premiowanie budynków) zgasła widząc nad czym skupia się Wykonawca. To jest po prostu kiepski żart odjechany w kosmos od oczekiwań użytkowników. Czara goryczy się przelała. Żegnam.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    targowisko w koncu ruszy czy kolejny rok bedziecie je naprawiac?> zostancie rpzy tym kliencie bo unity was przerosnie

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2017
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zmiana czcionki jest faktycznie epokowym wydarzeniem...
    Kiedy wróci targowisko gildii? Jeżeli targowiska nie ma, to po co monety gildii -> po co zadania gildii -> i tak dalej

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Walenty2019 Zobacz posta
    Od grudnia nie mogę doprosić się od suportu o reakcję na zniknięcie generała Ducha z gwiazdy (jak to Duch pewnie wyparował) i nawet suport nie raczy odpisać co w tej sprawie się dzieje, ale faktycznie pierdołami zajmują się żeby gra "lepiej" wyglądała bo to ma wpływ na jej responsywność i grywalność.
    Sam obecny silnik/aplikacja to zasobożerny potworek dla komputerów. Wystarczy spojrzeć po włączaniu gry w menadżera zadań w Windosie ile zasobów wykorzystywanych jest na tak niską jakość graficzną samej gry. Może skupić powinni się na tego typu aspektach, a nie na bzdurach.
    Mydlenie oczu takimi wpisami/informacjami to może działa na 13 latka, który w ogóle zwróci uwagę na takie zmiany, a sugestie graczy mających po kilkudziesięciu odkrywców czy geologów żeby wysyłać ich "jednym kliknięciem" są pomijana lub w ogóle ignorowane.
    Gra ogólnie robi się coraz nudniejsza w moim odczuciu i to nie tylko przez brak "sensownej fabuły" na obecne czasy bo to jakoś można przeżyć chcąc tylko zająć sobie trochę wolnego czasu ale sam system "zarzadzania" już posiadanymi zasobami (generał/odkrywca/geolog) powoduje, że coraz więcej czasu traci się właśnie na "obsługę" gry niż na sama grę.
    Może trochę przydługi ten mój elaborat ale są to dla mnie pomysły na więcej znaczące zmiany w grze niż wygląd listka na drzewie czy widok dachówki na domku bo na tego typu "znaczące zmiany" BB ma widać duuuużżżżoooo czasu i to w 100% poprawia grywalność i atrakcyjność gry...
    Pozdrawiam


    Pięknie napisane, bb, mody i reszta pracowników w pocie czoła odpisuje jedynie na info o kleju i problemach z płatnościami, ja od miesiąca nie mogę zalogować się na konto , wysłałem około 20-30 zgłoszeń i 0 (ZERO) odpowiedzi. W sumie już dawno ..................., ale z drugiej strony to mój poświęcony czas. amatorzy zabrali się za poprawianie gry . OMG
    PS. mod jakis tam: nie pisz mi tu więcej abym ponownie zgłosił się do sraportu z zachowaniem ciągłości korenspondencji, takie rady w ............ co najmniej niepoważne.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    proszę, zajmijcie się zbiorowym wysyłaniem geologów i odkrywców , bo to moim zdaniem jedno w ważniejszych rzeczy w grze do ulepszenia.

  8. #28
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ganimedeste Zobacz posta
    proszę, zajmijcie się zbiorowym wysyłaniem geologów i odkrywców , bo to moim zdaniem jedno w ważniejszych rzeczy w grze do ulepszenia.
    Zgodnie z aktualną interpretacją:
    1. Grupowe wysyłanie generałów to ułatwienie
    2. Wykorzystanie podobnego panelu do wysyłania geologów czy poszukiwaczy to automatyzacja. A tej mówimy stanowcze nie.
    I dopóki decydenci nie zmienią zdania można zapomnieć o grupowym wysyłaniu geologów czy poszukiwaczy.
    Byleby nie doszli do wniosku, że grupowe wysyłanie generałów to też automatyzacja.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Przydałoby się rozszerzyć okno dropów, aby w jednym widoku mieścił się cały drop.
    Znalazłem sposób jak nie męczyć się z wysyłaniem Odkrywców: nie wysyłać ich.
    Bardzo skuteczne.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Widzę że BB wszystko ogrania profesjonalnie jak zawsze dotrzymują każdego podanego terminu na 100%
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1785893
    ...,, Zmiana harmonogramu: wersja Unity
    prace nad wersją Unity postępują dobrze, ale niestety niezbędne zmiany w naszej infrastrukturze trwają dłużej niż planowaliśmy. Dlatego oto aktualizacja kolejnych kroków:
    Serwer testowy Unity: Wkrótce będziesz mógł po raz pierwszy przyjrzeć się wersji Unity. Obecnie planujemy udostępnić serwer testowy w ciągu najbliższych 2-3 tygodni .''
    Wszystko zgodnie z planem mamy już pokazane zdjęcie kilku linijek testu plan wykonany w 1000% po co pokazywać działająca grę na jakim serwerze testowym. No kto to mógł przewidzieć, że jakieś serwery są potrzebne do tej gry.
    Kolejne obiecywanie gruszek na wierzbie
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1789148
    ...,, Możemy zająć się nowymi funkcjami, gdy wersja Unity jest stabilna. Zmiany, o których mowa w zapowiedzi, to tylko małe rzeczy, które można wprowadzić podczas przenoszenia, jeśli ktoś i tak pracuje nad tym obszarem. Nie kosztuje to dużo dodatkowego czasu, ale oszczędza konieczności późniejszej edycji tego samego obszaru.
    Więcej informacji na temat wersji Unity będziemy mieć w przyszłym tygodniu.''
    Będzie kolejne zdjęcie kilku linijek tekstu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.