Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 157

Wątek: Pierwsze Informacje: Unity - Dyskusja

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    próba uruchomienia na ff win 10 home x64 i mam taki komuikat

    An error occurred running the Unity content on this page. See your browser JavaScript console for more info. The error was:
    TypeError: WebGL2RenderingContext.shaderSource: Argument 1 is not an object.


    ktoś wie co zrobić z tym??
    Ostatnio edytowane przez bigfrajer ; 06.05.2021 o 19:59

  2. #112
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArcticBear Zobacz posta
    jestem ciekaw czy po przejściu na Unity zachowamy swoje poziomy czy też trzeba będzie zacząć od lvl 1?
    Oczywiście, że poziom, wyspa i wszystko w grze zostanie na swoim miejscu.

    Więcej informacji na temat Unity znajdziesz > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 07.05.2021 o 13:17

  3. #113
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    jak ja slysze ze u was cos jest pewne i oczywiste to sie smiac chcce....

  4. #114
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja bym wolał wiedzieć kiedy usprawnicie klienta żeby można było przyjąć przygodę , wejść na przygodę lub do kogoś na wyspę bez młotkowego , ,, problemu z połączeniem " , zwiechy klienta itp. Tylko litosci nie piszcie o ciasteczkach , tu nie cukiernia.

  5. #115
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    klienta mamy juz chyba 6 wersje , pol roku grania i non stop problemy , wiec mozna latwo sie domyslec co bedzie z unity

  6. #116
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czesłaf Zobacz posta
    Ja bym wolał wiedzieć kiedy usprawnicie klienta żeby można było przyjąć przygodę , wejść na przygodę lub do kogoś na wyspę bez młotkowego , ,, problemu z połączeniem " , zwiechy klienta itp. Tylko litosci nie piszcie o ciasteczkach , tu nie cukiernia.
    Problem jest ewidentnie z Twoim kompem/internetem. Na internet nic nie doradzę, ale w przypadku kompa dodanie clienta i thesettlersonline do wyjątków zapory i antyvira powinno załatwić problemy ew. wyłączenie programów monitorujących ruch w sieci, jak np. fiddler.

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    ta w domu problem z kompem , w pracy problem z kompem u znajomego problem z kompem pewnie też i u innych co na to klną zapewne też

  8. #118
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czesłaf Zobacz posta
    ta w domu problem z kompem , w pracy problem z kompem u znajomego problem z kompem pewnie też i u innych co na to klną zapewne też
    Przy założeniu, że korzystasz z 64-bitowego klienta, to korzystamy z tego samego. Skoro u mnie problem z młotkowym nie występuje na żadnym kompie, to powodem są inne zmienne - może to być kwestia tego, że gram na innym serwerze, ale to najmniej prawdopodobne. Młotkowy pojawia się, gdy jest problem z kontaktem z serwerem, więc wina jest albo samego internetu (może grasz z Nowej Zelandii, albo z Podlasia?), albo czegoś co utrudnia kontakt klientowi z netem u Ciebie w kompie.

    Abstrahując od powyżeszego, domaganie się zmian w kliencie ZAMIAST zajęcia się unity, które powinno być ostatecznym rozwiązaniem problemu klienta w ogóle, świadczy o tym, że chyba nie bardzo masz pojęcie o co w tym wszystkim chodzi.

  9. #119
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    nigdzie nie napisałem żeby zajęto się tym zamiast unity , a problem z młotkowym przy przyjmowaniu zapki do przygody lub wejścia na wyspę znajomego jest o tyle dziwny że raz występuje raz nie i przyjęcie zapki jest możliwe po 1 ,2 lub 3 restarta klienta i jakoś nie występuje przy innych rzeczach tylko wtedy , panie mający pojęcie o co w tym wszystkim chodzi. A tak na marginesie dłubanina przy unity zajmie im z 5 lat więc mogliby poprawić to i owo w kliencie zanim to twoje upragnione unity

  10. #120
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czesłaf Zobacz posta
    nigdzie nie napisałem żeby zajęto się tym zamiast unity , a problem z młotkowym przy przyjmowaniu zapki do przygody lub wejścia na wyspę znajomego jest o tyle dziwny że raz występuje raz nie i przyjęcie zapki jest możliwe po 1 ,2 lub 3 restarta klienta i jakoś nie występuje przy innych rzeczach tylko wtedy , panie mający pojęcie o co w tym wszystkim chodzi. A tak na marginesie dłubanina przy unity zajmie im z 5 lat więc mogliby poprawić to i owo w kliencie zanim to twoje upragnione unity
    Zgadzam sie tu z baqslawem. U mnie nie ma żadnych problemów z połączeniem. Może masz właśnie słabego neta, może masz włączonego fiddlera lub innego pomocnika do znajdziek. Weź laptopa od znajomych i uruchom TSO na swoim necie i zobacz czy problem się pojawia. Młotkowy nie ma nic wspólnego z klientem. Zrób test szybkości łącza. Może lecą ci torrenty w tle? Może tracisz gdzieś pakiety? Najpierw sprawdź czy jest coś u ciebie nie tak a potem oskarżaj innych dookoła że coś ci nie działa.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 08.05.2021 o 22:28

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.