Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Pomnik zakochanych, Premia bratnia dusza

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    zjadaczka - jak masz zakolejkowany budynek w którym nie ma kolejki, guzik wiem o grze ale że tak mało to nie wiedziałem
    na uniwerkach itd (prawie) zawsze mam beczki bez dodawania ulepionych osadników, strzałek różnych mam jak patrzę ponad 400 i ciągle robią się nowe albo przynosi geolog lub rzadziej odkrywca, a (podkreślam) ja nie jestem ''bogatym'' graczem, na standard 2021 i tych co zostali raczej przeciwnie

    nowe premie realnie nie przydają się na nic, bo KAŻDY ma ich setki, a jeśli ktoś jest ''nowym'' graczem to nie ma pisanek czy jakiejś innej waluty na budki z oranżadą więc to tez nie jest dla niego, NIE dla nowego-NIE dla starego, to dla kogo?
    aha, dla gadżeciarza, no niech będzie tylko czemu takie drogie te cuda na kiju?

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    zjadaczka .....
    Czepiasz się
    Graj i daj grać innym bez przykrych uwag.
    Albo nie graj i daj grać innym wg ich pomysłu i potrzeb.
    To tylko zabawa

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Czepiasz się
    Graj i daj grać innym bez przykrych uwag.
    Albo nie graj i daj grać innym wg ich pomysłu i potrzeb.
    To tylko zabawa
    o jaki foch piszesz to ci odpisuję, sam ozdobne cuda na kiju zbieram ale nie jestem zakupoholikiem, jeszcze nie
    i kto się czepia, czy to ja dopytuję czemu dziura w moście jaki postawiłem ma tylko 3 metry średnicy a miała mieć 4?
    ja w tym drążeniu widzę pomysł na wybrnięcie z sytuacji gdy gadżet ludzie kupili, zauważyli że jest niezbyt przydatny (bo jedna premia działa wolniej niż w opisie?? hyhy) to może da się zwrócić jak w dobrym sklepie skoro opis z reklamy nie zgadza się z kupionym produktem?

    nie da się i chyba nie będzie zwrotu ani zmiany czasu działania premii, tylko poprawka opisu
    a szczęśliwi posiadacze ładnego gadżetu będą robić kolejne premie na popkę, introligatora i następne strzałki w innym kolorze (o jakie fajne!) i cieszyć się że jest ich więcej i więcej, nie pytaj mnie po co-nie wiem, a że niektórzy co kupili tez nie wiedza to już inny temat

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie było do Penelopy.
    Aruzus wprowadzasz zamieszanie nabijając sobie posty.
    Mój nick to Zjadaczasu a nie zjadaczka.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Pytanie było do Penelopy.
    Aruzus wprowadzasz zamieszanie nabijając sobie posty.
    Mój nick to Zjadaczasu a nie zjadaczka.
    a czego nie zrozumiałaś w odpowiedzi Penelopy, powinna 3 razy napisać: moja wina, źle przetłumaczyłam, przetłumaczyłam dobrze ale tekst był z błędem? LOL ktoś nabija posty?
    o zjadaczkę nie strzelaj focha, nie było tu złośliwości a tylko zdrobnienie od oryginalnego nicka w rodzaju męskim, sorry jeśli odebrałaś inaczej

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Wystarczy wejść na Niemieckie forum i BB_Ondgrund daje jasne odpowiedzi na każdy temat nie to co u nas. Translator google daje radę

    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1789126
    ...,,Ostatecznie powinno być + 300% prędkości, to wciąż jest poprawiane. Ale zmiana prawdopodobnie nadejdzie dopiero, gdy wersja Unity będzie dostępna, a nie natychmiast po wydarzeniu.

    ...,,To jest błąd tekstowy, który zostanie naprawiony w nadchodzącej wersji. Obecnie nie jest możliwe zwiększenie wydajności introligatora. Ale odnotowaliśmy to jako życzenie i sprawdzimy to na przyszłość.
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1788664

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    1. W rzeczywistości, jest to tylko błąd związany z opisem premii.
    2. W nadchodzącej wersji tłumaczenie zostanie dostosowane tak, aby ta premia działała zgodnie z przeznaczeniem.

    Osoby, których problem dotyczy prosze o kontakt poprzez wiadomość prywatną na forum lub FB.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    To nie jest tylko błąd w opisie premii.
    Kupuję w sklepie pudełko na którym napisane jest "12 dużych jajek".
    Przychodzę do domu a w pudełku 8 jajek i to średnich.
    No to kurcgalopkiem wracam do sklepu a pani mi mówi, że to błąd w napisie, wiedzą o tym i mają w planie ten opis poprawić. Wymiany a tym bardziej zwrotu nie przewidują.
    Czy tylko ja uważam, że jest to nie po krasnoludzku?
    Oczywiście przykład ze sklepu to fikcja choć nasuwa mi się jedna uwaga - w sklepie pani rozmowę zaczęła by od słowa "przepraszam".
    Wstyd Penelopo.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Masz rację. To nie jest błąd, to jest świństwo.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    To nie jest tylko błąd w opisie premii.
    Kupuję w sklepie pudełko na którym napisane jest "12 dużych jajek".
    Przychodzę do domu a w pudełku 8 jajek i to średnich.
    No to kurcgalopkiem wracam do sklepu a pani mi mówi, że to błąd w napisie, wiedzą o tym i mają w planie ten opis poprawić. Wymiany a tym bardziej zwrotu nie przewidują.
    Czy tylko ja uważam, że jest to nie po krasnoludzku?
    Oczywiście przykład ze sklepu to fikcja choć nasuwa mi się jedna uwaga - w sklepie pani rozmowę zaczęła by od słowa "przepraszam".
    Wstyd Penelopo.
    To nie jest żadne świństwo bo na wszystko się zgodziłeś akceptując regulamin tej gry. Wszystko sprowadza się do złego założenia, że ta przysłowiowa Pani w sklepie zachowuje się inaczej bo taka uprzejma. Mylisz się gdybyś podpisał taki sam regulamin korzystania ze sklepu jak w grze zrobiła by dokładnie to samo. Nie bronię BB ale takie naiwne podchodzenie do świata nie przystoi dorosłemu człowiekowi.
    https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,...vn,134935.html tu masz przykład zachowania tej pięknej Pani ze sklepu robi to samo co bb
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 24.04.2021 o 12:29

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @wojtex113 - i tu się mylisz.
    Gdyby nie było paragrafów którymi się obwarowało BB to byłoby oszustwo.
    A tak to jest świństwo.
    I nie uważam by zachowanie pięknej Pani ze sklepu usprawiedliwiało BB.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.