Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zaginione pisanki

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zaginione pisanki

    Przygoda ,, Zaginione pisanki" nie działa, po kliknięciu kilku pisanek zawiesza się, przelogowanie nic nie daje, nie można zebrać pisanek bo ich nie ma.
    Ten event powtarzany jest od lat ,przygody te same więc co się zepsuło. Czy może to już standard że nic nie działa poprawnie. To zniechęca do gry.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja na macu nie mam zadnych pisanek bo firma zapomniala ze mac tez istnieje

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie w Zaginionych pisankach nie mogę w zadaniu Polowanie na pisanki znaleźć dziewiątego jajka na wyspie. Przeszukałem ją wzdłuż, wszerz i w poprzek, z góry na dół i z lewej do prawej, na maksymalnym przybliżeniu i maksymalnym oddaleniu, wylogowywałem się i logowałem na nowo, o dziwo się udawało, niestety ostatniej pisanki nijak nie mogę znaleźć. I zima zamiast wiosny.
    Edit:
    Dzisiaj ją znalazłem, i w sumie nie wiem, czy byłem ślepy, czy jednak coś nie tak poprzednio zadziałało
    Ostatnio edytowane przez IrosConrad ; 05.04.2021 o 07:50

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez IrosConrad Zobacz posta
    U mnie w Zaginionych pisankach nie mogę w zadaniu Polowanie na pisanki znaleźć dziewiątego jajka na wyspie. Przeszukałem ją wzdłuż, wszerz i w poprzek, z góry na dół i z lewej do prawej, na maksymalnym przybliżeniu i maksymalnym oddaleniu, wylogowywałem się i logowałem na nowo, o dziwo się udawało, niestety ostatniej pisanki nijak nie mogę znaleźć. I zima zamiast woisny

    użyj jakiejś premii (np. blask wróżki) do wskazania znajdek, pewnie siedzi za jakąś skałą

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki, no przecież, takie oczywiste, a jednak ukryte przed maluczkimi

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.