Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2021 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    55
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Premia Prawdziwie bratnia dusza produkowana w Pomniku zakochanych jest opisana tak: +300% do wydajności, czas trwania 18 godzin.
    Wygląda to bardzo ciekawie, ponieważ w odróżnieniu od wszystkich klejów które dają bonus do szybkości tutaj powinno nam zwiększyć ilość uzyskanych książek u introligatora do 4 (+300%) bez zmiany czasu produkcji. Zakupiłem więc ów pomnik, zainwestowałem pisanki w podniesienie poziomu, wyprodukowałem premię i okazuje się, że nic w tej premii nie działa tak jak powinno. Czas produkcji tomu powinien być 12 godzin a jest 4 (tak samo jak w przypadku kleju cukrowego, który ma premię +200% do szybkości), po zakończeniu produkcji otrzymujemy tylko 1 tom a nie 4, dodatkowo jeśli premia jest rzucana przez znajomego powinna trwać 50% dłużej, a to też w tym przypadku nie działa.
    Reasumując opis wygląda interesująco, natomiast rzeczywistość oczywiście jest zupełnie inna - otrzymujemy premię na introligatora w stylu klejów, która tylko skraca czas produkcji, a generalnie stosowanie takich premii na budynku który nie ma kolejkowania działań mija się z celem, realia wyglądają tak, że ta premia jest gorsza od kleju cukrowego - daje taki sam efekt ale trwa krócej bo klej rzucony przez znajomego trwa 24 godziny.
    Szkoda pisanek na te pomniki i ulepszanie ich.

  2. #32
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skłamałbym, gdybym powiedział, że mnie to zaskoczyło
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Podobnie jest z macieżyńską odkrywczynią. Ma przynosić 4x wiecej łupów a mnie po przeszkoleniu po dwudniowych poszukiwaniach przynosi 54 pisanki ;/ Gdzie jest to 4 razy więcej. Nieszkolony najsłabszy odkrywca przynosi najmniej 9 pisanek.
    A pomnik to chyba tylko dla nowych strzałek warto tylko produkują się 1 dzień i 14 godzin ;/

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez gregorypeck Zobacz posta
    Premia Prawdziwie bratnia dusza produkowana w Pomniku zakochanych jest opisana tak: +300% do wydajności, czas trwania 18 godzin.
    Wygląda to bardzo ciekawie, ponieważ w odróżnieniu od wszystkich klejów które dają bonus do szybkości tutaj powinno nam zwiększyć ilość uzyskanych książek u introligatora do 4 (+300%) bez zmiany czasu produkcji. Zakupiłem więc ów pomnik, zainwestowałem pisanki w podniesienie poziomu, wyprodukowałem premię i okazuje się, że nic w tej premii nie działa tak jak powinno. Czas produkcji tomu powinien być 12 godzin a jest 4 (tak samo jak w przypadku kleju cukrowego, który ma premię +200% do szybkości), po zakończeniu produkcji otrzymujemy tylko 1 tom a nie 4, dodatkowo jeśli premia jest rzucana przez znajomego powinna trwać 50% dłużej, a to też w tym przypadku nie działa.
    Reasumując opis wygląda interesująco, natomiast rzeczywistość oczywiście jest zupełnie inna - otrzymujemy premię na introligatora w stylu klejów, która tylko skraca czas produkcji, a generalnie stosowanie takich premii na budynku który nie ma kolejkowania działań mija się z celem, realia wyglądają tak, że ta premia jest gorsza od kleju cukrowego - daje taki sam efekt ale trwa krócej bo klej rzucony przez znajomego trwa 24 godziny.
    Szkoda pisanek na te pomniki i ulepszanie ich.
    to sa wlasnie umiejetnosci bb ... czyli ja kzawsze porazka

  5. #35
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bevilac Zobacz posta
    Podobnie jest z macieżyńską odkrywczynią. Ma przynosić 4x wiecej łupów a mnie po przeszkoleniu po dwudniowych poszukiwaniach przynosi 54 pisanki ;/ Gdzie jest to 4 razy więcej. Nieszkolony najsłabszy odkrywca przynosi najmniej 9 pisanek.
    A pomnik to chyba tylko dla nowych strzałek warto tylko produkują się 1 dzień i 14 godzin ;/
    Z przedłużonych poszukiwań jest wieksza szansa na to że Odkrywca przyniesie 9 pisanek (70%), oraz mniejsza szansa na 18 pisanek (30%).
    To że Macierzyńska (co to za nazwa Odkrywcy swoją drogą? Biega po skarby jak jej dziecko jest w domu, biega z dzieckiem na poszukiwania, czy ki diobeł???) przynosi 4x wiecej znaczy że ma 4 dodatkowe sloty. Każdy z tych slotów na pisanki może być albo 9 albo 18 sztuk pisanek. Minimalna ilośc pisanek jaką przyniesie Macierzyńska to 36 pisanek a max to 72. Twoja Macierzyńska, zawpewne w tym przykładzie przyniosła 2xslot po 9 pisanek i 2xslot po 18 pisanek.
    BB w tym sensie ma na myśli 4x wiecej ze masz 4 sloty zamiast 1.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 03.04.2021 o 23:07

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    nie DEDYKOWANY tylko PRZEZNACZONY
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bevilac Zobacz posta
    Podobnie jest z macieżyńską odkrywczynią. Ma przynosić 4x wiecej łupów a mnie po przeszkoleniu po dwudniowych poszukiwaniach przynosi 54 pisanki ;/ Gdzie jest to 4 razy więcej. Nieszkolony najsłabszy odkrywca przynosi najmniej 9 pisanek.
    A pomnik to chyba tylko dla nowych strzałek warto tylko produkują się 1 dzień i 14 godzin ;/
    4 x 9 = 36 < 54,czyli ok wg mnie.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2021
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie działa mi gra dlaczego?? moze ktos cos?

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    byłeś niegrzeczny

  10. #40
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo proszę o opinie związane z wydarzeniem wielkanocnym; plusy, minusy, sugestie. Co Wam się podoba a co nie, co byście zmienili.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 12.04.2021 o 13:30

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.