Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 85

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2021 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez lover1000000 Zobacz posta
    U mnie event był do kitu. Nie wystartował w ogóle.
    Jaki masz lvl?

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2017
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam 62 poziom

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    EVENT

    PLUSY:
    1. Brak nowego gienka. Dałem to na plus, ponieważ każdego nowego kmiota jakiego wymyślą to "jakoś" tam kusi a potem gnije w Gwieździe. Ważne, że były Sylvany. Nawet za klejki. Nie zastanawiałem się długo, kopalnie klejków natrzepały więc skorzystałem.
    2. Premiowanie przygód. Teraz nie mogę patrzeć na Drwala. Po prostu mam go dość na jakiś czas.
    3. Symboliczne ilości pisanek za misje gildyjne. Pisałem o tym kiedyś w opinii po jakimś evencie. Wysokiego levela może to nie ucieszy ale niskie levele już tak.
    4. Duża ilość pisanek do zdobycia, zarówno dla hardkorów jak i leniuchów. Ja tu się znalazłem po środku, co zdobyłem z przygód to zdobyłem, resztę znieśli Odkrywcy.
    Grałem jak chciałem i kupiłem co chciałem, bo nie było sensu wykupować całego sklepu.
    5. Kalendarz eventowy. Nie ma co komentować ostatnich drzwi bo to w sumie norma że na samym końcu szajs jest, no ale w trakcie było kilka ciekawych więc tu już wybaczę.

    MINUSY:
    1. Bezsensowne paczki. Oczywiście żadnej nie kupiłem, bo jak mam mieć kolejnych gniotów nieużywanych w Gwieździe no to sory, nie tędy droga BB. W każdej paczce po jednej sztuce było coś wartościowego, reszta nie warta samej wartości paczki.
    2. Tłumaczenie premii w Pomniku Zakochanych. Człowiek kupił to, ulepszył a w trakcie okazuje się, że tam jest BŁĄD W TŁUMACZENIU. BRAWO! No [TAJNE] brawo! Pozdrówcie tych matołów, którzy to tworzyli i tłumaczyli. Aha i jeszcze jedno, darujcie sobie te Koszyki Egzotycznych Owoców jako rekompensata....
    3. Farma Królików. Budynek, który swoją obecnością spowoduje spadek wartości magicznej fasoli. Nie posłuży ona już jako waluta płatnicza za dropy lub budynki. Brakuje nam jeszcze Betoniarni do wiadomo czego... BB to jednak ma pomysły na rozpieprzanie aspektów gry.
    4. Zablokowane (wiszące) zadania.
    5. Osiągnięcia - kolejny raz z rzędu osiągnięcia, które można ukończyć tylko przez kupno przygody za klejki.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po zastosowaniu premki Prawdziwie Bratnia Dusza problem z zamknięciem introligatora

  5. #75
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez DeVvV Zobacz posta
    EVENT
    3. Farma Królików. Budynek, który swoją obecnością spowoduje spadek wartości magicznej fasoli. Nie posłuży ona już jako waluta płatnicza za dropy lub budynki. Brakuje nam jeszcze Betoniarni do wiadomo czego... BB to jednak ma pomysły na rozpieprzanie aspektów gry.
    Chyba nie widziałeś

  6. #76
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DeVvV Zobacz posta
    Budynek, który swoją obecnością spowoduje spadek wartości magicznej fasoli. Nie posłuży ona już jako waluta płatnicza za dropy lub budynki.
    nie wiem co mnie bardziej bawi, to ze BB wprowadza kolejny durny budynek o 7 lat za pozno, czy to, ze ludziom potrzeba bylo tyle lat zeby zrozumiec ze ekonomia w grze w ktorej generuje sie nieskonczone ilosci surowcow nie ma prawa istniec.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Beznadzieja. Nie można było zrobić łańcucha zadań, bo wisiało cały czas w oczekujących. Ze strony BB żadnej reakcji. Nie odpowiedzieli na żaden z trzech maili zgłaszających problem. Porada na chacie - "zgłoście na pomoc" i dalej udają że nie było problemu.

  8. #78
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Postacie na pomniku zakochanych są nagie, proszę je ubrać. Pegi 7.

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I do tego są to dwie niepełnoletnie laski

  10. #80
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lunitka Zobacz posta
    Beznadzieja. Nie można było zrobić łańcucha zadań, bo wisiało cały czas w oczekujących. Ze strony BB żadnej reakcji. Nie odpowiedzieli na żaden z trzech maili zgłaszających problem. Porada na chacie - "zgłoście na pomoc" i dalej udają że nie było problemu.
    Dzisiaj odbyła się konserwacja po której powinieneś mieć te osiągnięcia zaliczone

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.