Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Zmiany w grze - 23.03.2021 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 23.03.2021 - Dyskusja



    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 14.06.2021 o 15:37

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tekst: Opis Tajemniczego Pudełka, został dostosowany.
    No w końcu!

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    178
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja nie wiem jak mogliśmy do tej pory bez tego funkcjonować

  4. #4
    NecroMag
    Cóż. Event zapowiada się tak, jak post - cienko. Gracze, którzy mają po 50-70 odkrywców, nie będą musieli trzaskać przygód, bo na wszystko zbiorą pisanki z wysyłania grubasów.
    Generałowie urywają dekle - 3 kapturków, MO, Wet i Major - dla noobów, ale nie wiem czy dadzą oni radę choć jednego kupić. Jedyny sensowny budynek to Hodowla królików - w końcu stały dopływ fasolek bez klepania Krawców/1001 nocy. No i mieszkalne - 3 wiosenne i jeden cudowny.
    Uniwersytet - durnostojka, którą większość wywali tuż po evencie, o ile nie w trakcie, gdyż bardziej opłaca się pozyskiwać ludziki z chleba. Już bardziej przydał by się magazyn lub choćby Koszyczek Wielkanocny.
    Pomnik zakichanych - premki które mało kto będzie używał. Nawet te strzałki kupidyna. Kto ma czekolaterie ten wytwarza Czekostrzały, którymi można ubić bossów, jeśli tylko oni są w obozowisku. Buffy na introligatora? Kto używa zwykłego, kiedy są przygodowi. Nawet jak ktoś ma jednego, to bardziej się opłaca, gdyż do produkcji ksiąg nie trzeba wykorzystywać ksiąg niższego poziomu.
    Kalendarz - oprócz domków na wodzie, to raczej cieniutko. Nawet grzebolog nie ratuje sytuacji.
    Jeśli PD z przygód nie będą potrojone, to ludzie raczej wejdą, zrobią ZG (albo i nie, patrząc co się dzieje w mojej gildii) i wyjdą.
    Swoją opinię oparłem o to, co widnieje na wiki, gdyż na server testowy nie mogę się wbić, ponieważ "gra jest chwilowo niedostępna".

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pan maruda?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.08.2019
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gracze co maja 50-70 odkrywców , zapracowali sobie na to żeby tyle ich mieć, długo grają , albo inwestują w grę, w tej grze nie ma tak że nagle młody gracz dostanie wszystko bo chce, i uważa ze jest wielką niesprawiedliwością, ze duże lvle maja więcej i łatwiej. Trzeba sobie zapracować

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Qqlele Zobacz posta
    Tekst: Opis Tajemniczego Pudełka, został dostosowany.
    No w końcu!
    nareszcie , przynajmniej raz specjalisci w bb sie wykazali nielada umiejetnosciami

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ciekawe co przy okazji konserwy spaprają, o tak opis pudełka jest niezwykle potrzebny xD bardziej niż targowisko gildii
    A co do eventu to co @NecroMag napisał w punkt i zgadzam sie w 99% z tym.
    I czekam na oficjalny pamiętnik dewelopera, chociaż nie liczę na żadną niespodziankę w ostatniej chwili

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jeeeeeeeeeeeeeeee

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2020
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Penelopo - a czy o takich akcjach mogłabyś informować wcześniej niż niecały dzień przed ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.