Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Zmiany w grze - 23.03.2021 - Dyskusja

  1. #21
    vassago4
    błąd w pisowni
    ale gra ruszyła po którymś tam razie
    Ostatnio edytowane przez vassago4 ; 23.03.2021 o 13:32

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    ile można mieć maks. grubasów BB ???

  3. #23
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Zmiany w sali koncertowej na plus. Tak wyobrażam sobie rozwijanie gry - powstaje budynek i potem nie zapominamy o nim, tylko dodawane są do niego nowe elementy, za darmo w kolejnych wydarzeniach lub jako patenty do kupienia czy opcja do rozbudowy. To jest dobra droga i warto rozważyć zaktualizowanie innych w podobny sposób (magazyny prowiantu, wiosenny park, władykę itd.).

    Brak Borysa to dla mnie smutne zaskoczenie, bo liczyłem, że w tym roku będę mógł na niego zapolować, tak samo jak chciałbym zapolować potem na Sylvanę.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podrzuci ktoś link do clienta bo ten stary nie działa ?

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ariette Zobacz posta
    ja i tak czekam na gienka który sam jednym atakiem ze strefy lądowania zmiecie całego zdradka..
    Ta srataatata Gamoń

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    PO co ja tu wlazlem? - NIe wiem? Nie mogłem jesc, nie moglem spaac! Na evanta czekam z biegiem, a Borysa hu nie bedzie i tak !!! Przez te błędy te błedy szalonee Oszalala ałem, gwiazdy juz mi wrozylły piszac wspaaakk, a ja serco drzewa miłosci spragnione w walentynki zobylem, i co wam powiem jeszcze: Infa od BB o poprawkach brak !! REPETE

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    szkoda ze nie dali 500k kleju byłoby fajnie

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2019
    Posty
    32
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Może napisz to - jaki sens ma ta gra ? ,odkrywcy będą nosić pisanki kolejny budynek postawisz na swojej dobitej wyspie Brak nowości i ciągłe wbijanie pd jest nudne i mało wciągające przy robieniu setnej przygody, a może wprowadzić jakiś powiew świeżości do tej gry ,a może to brak pomysłu ,jeżdżenie konikami po planszy zaczęło być mega senne nie mówiąc o przewidzianym dropie . Gracz NecroMag ma racje .

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety po aktualizacji ciągle pojawia się komunikat "client not be updated" znalazł ktoś rozwiązanie ?

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    co wy się tak miotacie? przecież BB przepisuje grę na nowo w unity, więc eventy robią takie jakie były z minimalnymi zmianami. o co wam chodzi? zespół nie jest z gumy. to co się dzieje jest efektem ogromnych zaniedbań w przeszłości, teraz nie ma o co się miotać.

    gra i tak jest bardzo atrakcyjna dla nowych graczy, a my staruszki jakoś przetrwamy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.