Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 95

Wątek: Zmiana harmonogramu: Unity - Dyskusja

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Problemem nie jest to ze powtarzaja, problemem jest to, ze eventow narobilo sie tyle, ze czują się zwolnieni z robienia czegokolwiek poza powtarzaniem, i czasem rzuceniem jakiegoś ochłapu w rodzaju dziwnego generala ktorego nie wiadomo gdzie zastosowac.
    W dużej części zgadzam się z tobą. Świetna była seria zadań w którymś z eventów, szkoda, że nie powtórzyli jej. Ostatni minievent kompletnie spinkolony, dobrze, że na koniec się chociaż nieco zreflektowali. Niekończąca się lista błędów, która podobno czeka na zmiany gdy wejdą na unity. Można by jeszcze wymieniać i wymieniać ...

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    czytasz co sparkz pisze, a chyba nie rozumiesz o czym
    jacy nowi gracze?
    może ta dwuletnia przerwa nie pozwala wyraźnie zobaczyć sytuacji w jakiej teraz są sety
    gramy na innych serwerach i możemy mieć inne doświadczenia. A przerwę miałam kilka lat temu, po wprowadzeniu wątpliwego PVP.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Pracujcie w spokoju, czas na testy też przecież musicie mieć - tylko prośba, zróbcie co się da, aby podczas eventu wielkanocnego gra chodziła płynnie.
    pozdrawiam
    Abra

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Szanowni Adminki zmieniacie wszystko a stary Pinky do znajdek nie działa a ja w moim wieku nie ma za dobrego wzroku to Moglibyście coś wynaleść do szukania znajdek

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    Mam inne gry przeniesione Unity i u mnie nie działają obecnie...
    Tu w końcu klient mi działa i gra śmiga. Niestety jak Unity zostanie jedyną opcją gry to po 8 latach odpadnie mi ostatnia gra gdzie mogłam się wieczorem po całym dniu zrelaksować...

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kieniejka Zobacz posta
    Mam inne gry przeniesione Unity i u mnie nie działają obecnie...
    Tu w końcu klient mi działa i gra śmiga. Niestety jak Unity zostanie jedyną opcją gry to po 8 latach odpadnie mi ostatnia gra gdzie mogłam się wieczorem po całym dniu zrelaksować...
    Masz problem ze sprzętem a nie z Unity. Zamiast się rozwijać to się cofasz :P

  6. #56
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    .
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  7. #57
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Energetyk Zobacz posta
    Szanowni Adminki zmieniacie wszystko a stary Pinky do znajdek nie działa a ja w moim wieku nie ma za dobrego wzroku to Moglibyście coś wynaleść do szukania znajdek
    pinky jest nielegalne i za uzywanie go mozna dostac perma, tak samo jak inne dodatki/skrypty/rozszerzenia do gry (nie liczac symulatorów walki) tworzone przez kogos innego niz ubi/bb, kiedys niektorzy gracze dostawali perma za pisanie o nim
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Event Wielkanocny zawsze startował 2 tygodnie przed świętami a min tydzien wcześniej była oficjalna wzmianka i co głucho wszędzie i bedzie ciemno wszędzie gdzie jest nasza Penelopa

  9. #59
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    Event Wielkanocny zawsze startował 2 tygodnie przed świętami a min tydzien wcześniej była oficjalna wzmianka i co głucho wszędzie i bedzie ciemno wszędzie gdzie jest nasza Penelopa
    Witaj!

    Bądź cierpliwy i wypatruj wieści!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #60
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez majsterpaulek60 Zobacz posta
    Event Wielkanocny zawsze startował 2 tygodnie przed świętami a min tydzien wcześniej była oficjalna wzmianka i co głucho wszędzie i bedzie ciemno wszędzie gdzie jest nasza Penelopa
    23 marca od około 08:00 czasu polskiego do około 12:00 czasu polskiego odbędzie się aktualizacja.
    Podczas nadchodzącej aktualizacji do gry zostanie wdrożone Wydarzenie Wielkanocne 2021. To pokaźne wydarzenie oferuje nowych specjalistów, budynki oraz nagrody. Polowanie na pisanki rozpocznie się w poniedziałek, 29 marca 2021 roku!

    Więcej informacji znajdziesz > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 22.03.2021 o 15:33

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.