Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 95

Wątek: Zmiana harmonogramu: Unity - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Bonifacy1974 Zobacz posta
    Masz problem ze sprzętem a nie z Unity. Zamiast się rozwijać to się cofasz :P
    dużo miałeś do powiedzenia od 2014 r...

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    cofa to sie bb z tym unity... html5 ich przerosl wiec wciskaja stary syf zeby jeszcze uciagnac troche te gre

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2020
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Jak będzie Unity to odpalę grę bez problemu na przeglądarce jak było wcześniej?
    Czy będę musiał instalować i będzie nowy klient ?
    Dobrze by było by gra odpaliła na Unity jako przeglądarki bo to jest moja ulubiona gra którą lubię inwestować i się relaksować a bo za tym są nowe budynki i zawsze coś dają nowego.
    Gra mi daje przyjemność z grania, ale z klienta nie u mię odpalić nie jestem informatykiem mam stary system Windows 7.
    czekam na Unity .

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bonifacy1974 Zobacz posta
    Masz problem ze sprzętem a nie z Unity. Zamiast się rozwijać to się cofasz :P
    No na prawdę nie mogę się powstrzymać, mój 20 letni Pentium ciągnie zupełnie na luzie tę grę w przeciwieństwie do 1000 narzekających na 1000 problemów przy logowaniu u mnie gra włancza się na win 7 w 5 minut bez żadnej zwiechy, pomijając to iż jest to mój PC oczywiście ten tylko do grania w TSO
    Obawjam się że przeniesienie na unity z ich pseudowymaganiami dla gry też zabierze mi rozrywkę /ale będę myślał nad tym/ nic nie zmieni Flash będzie jeszcze obecny dopóki będzie win 7 /w sumie to podkolorowany XP/ i lepszym rozwiązaniem jest jednak ten klient a nie jakakolwiek nowa przeglądarka internetowa, która przed uruchomieniem jakiejkolwiek strony sprawdza jakie noszę gatki i jaką kawę pijam, marnując mój czas i mój transfer w necie
    A po nicku widzę iż masz tyle wiosen i zim co ja, więc z gury przepraszam, ale dla mnie jesteś "łoś"

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2020
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LukaszTurowski Zobacz posta
    ... nie jestem informatykiem mam stary system Windows 7.
    czekam na Unity .
    czarno to widzę ale w razie w mam kilka pseudo komputerów na 2 rdzenie i z karte + 512 /pawie jak 500+ / i win 8 za przesyłkę ci podeślę tę chińszcyznę...

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    ta gra na poczatku naprawde dorbze chodzila potem za czasow Taku tez nie bylo zle ...no ale przyszla penelopa i to jedna wielka porazka ... no ale chyba za to im placa zeby to padlo

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Toć gra nie zależy od Penelopy, czepiasz się. Co ma Moderator do programistów.

  8. #68
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    od kiedy to ona jest moderatorem ? ktos sie jednak tym zajmuje a efekty sa takie a nie inne szkoda slow na to
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 05.04.2021 o 13:23 Powód: xxx

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    To jak? Kiedy można się spodziewać startu Unity? Miał być już dostępny serwer testowy. Już od ponad roku nie mogę grać...

  10. #70
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez alsheri Zobacz posta
    To jak? Kiedy można się spodziewać startu Unity? Miał być już dostępny serwer testowy. Już od ponad roku nie mogę grać...
    Witam serdecznie!

    Serwer testowy Unity: Wkrótce będziecie mogli po raz pierwszy przyjrzeć się wersji Unity. Obecnie planujemy udostępnić serwer testowy w ciągu najbliższych tygodni.

    Unity Live-Serwer: Wielkanoc jest tuż za rogiem, a ponieważ nie chcemy przerywać corocznego wydarzenia wielkanocnego, wersję Unity wprowadzimy dopiero w maju. Dzięki temu, zyskamy więcej czasu na przetestowanie i niezakłócony przebieg tegorocznego wydarzenia wielkanocnego.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.