Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 95

Wątek: Zmiana harmonogramu: Unity - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Serwer testowy w maju?????? Z tego co pamiętam to w maju miał być gotowy serwer Unity. Rozumiem, znów coś nie wyszło. Skoro testowy w maju to kiedy dla wszystkich?

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Coś Ty taki nerwowy?

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Gdybyś był odcięty od gry od ponad roku - tylko dlatego, że BB nie ma nic do zaoferowania użytkownikom Mac - to też byś był nerwowy. Tu nie chodzi o to, żeby zmienić sobie jednego klienta na innego, ale w ogóle mieć możliwość gry.

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Z każdym tygodniem coraz mniej sie tym interesuje, kiedyś codziennie sprawdzałem kiedy będę mógł wrócić do grania. Po prawie pół roku już coraz mniej na to czekam. Będzie to będzie. Mam też doświadczenie, nigdy ale to nigdy nie inwestować prawdziwych pieniędzy, bo jeżeli robią to amatorzy, to z dnia na dzień mozesz stracić dostęp do gry.
    Ale najśmieszniejsza jest ostatnia informacja od BB, gdzie znów przesuwa termin dostępu do gry dla użytkowników MAC, podając, że będzie więcej czasu na dopracowanie. Kilka lat było na dopracowanie.

  5. #75
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    To całe unity jest super zaplanowane okazuję się że serwer testowy gotowy tylko teraz jest problem ze sprzętem który to unity obsłuży pełna profeska
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1785893
    Zmiana harmonogramu: wersja Unity

    Drodzy osadnicy,

    prace nad wersją Unity postępują dobrze, ale niestety niezbędne zmiany w naszej infrastrukturze trwają dłużej niż planowaliśmy. Dlatego oto aktualizacja kolejnych kroków:

    Serwer testowy Unity: Wkrótce będziesz mógł po raz pierwszy przyjrzeć się wersji Unity. Obecnie planujemy udostępnić serwer testowy w ciągu najbliższych 2-3 tygodni .

    Unity Live Server: Wielkanoc jest tuż za rogiem, a ponieważ nie chcemy przerywać corocznego wydarzenia wielkanocnego w celu dodatkowej konserwacji, wprowadzimy wersję Unity dopiero w maju. To daje nam więcej czasu na przetestowanie i niezakłóconą imprezę wielkanocną.


    Przepraszamy za opóźnienia i będziemy Cię informować!
    Twój zespół „The Settlers Online”

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Powiedzieli już wcześniej (poczytaj posty na niemieckiej wersji - bardziej wiarygodne odpowiedzi niz naszej "wielkiej" penelopy - wersja na maca dopiero na unity - na maca możesz grać poprzez wirtualną windę

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    A kiedy bendzie klient na Windows XP Embedded?! Kupiłem kąputer i nie mogę gracć!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Oszuśći!!!!!! Penelopa!!!!!!!!!!!!! To Twoja wina!!!!!!!!!!

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Jaki tu jest niski poziom dyskusji...

    Byłoby lepiej, gdyby support podał realne daty w których można się spodziewać unity, a nie co miesiąc przesuwał harmonogram.

    A rady w stylu stawiania sobie wirtualnej windy na settlersy sobie ludzie darujcie.
    Ostatnio edytowane przez alsheri ; 15.04.2021 o 17:42

  9. #79
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    A kiedy bendzie klient na Windows XP Embedded?! Kupiłem kąputer i nie mogę gracć!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Oszuśći!!!!!! Penelopa!!!!!!!!!!!!! To Twoja wina!!!!!!!!!!
    Ja gram w TSO pod DOS'em i mi hula (wersja tekstowa ale daje rade). Niedlugo ogarne jak uruchomic TSO pod Basicem na C=64...

  10. #80
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    ... Niedlugo ogarne jak uruchomic TSO pod Basicem na C=64...
    Na Atari 65XE działa.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.