Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 95

Wątek: Zmiana harmonogramu: Unity - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Poczytałam. Również ich komentarze i może zacytuję za graczem niemieckim robert_hs
    I na koniec: jeśli gra jest taka fajna ........ i tylko szarpie, zrób mi przysługę: SZUKAJ COŚ NOWEGO !!!! Możemy obejść się bez takiego dokuczania, bo są gracze, którzy kochają tę grę, a która zawiera błędy, jest jak celulit z kobietami, nie jest piękna, ale kocham cię, bo uśmiech jest wart więcej
    Jakie dwulicowe podejście gra może być jak celulit i mnie nie rani ale jak ty napiszesz to swoimi słowami to robisz mi dziurę w sercu jak możesz tylko gra może mnie ranić.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po to ktoś wymyślił translatory, żeby z nich korzystać.
    Kupiłam właśnie półroczną premkę. Jestem fanką The Settlers od zawsze i wspieram ich
    Jak się kiedyś ukaże Alliance to też kupię. A kto bogatemu zabroni? ;D

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Po to ktoś wymyślił translatory, żeby z nich korzystać.
    Kupiłam właśnie półroczną premkę. Jestem fanką The Settlers od zawsze i wspieram ich
    Jak się kiedyś ukaże Alliance to też kupię. A kto bogatemu zabroni? ;D
    Dziękuje ci wielka bogaczko dzięki twojej uprzejmości ja biedak mogę grac za darmo kłaniam się nisko

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tak sobie to czytam, i kilka faktów i konkretnych gdybań, nie z sufitu
    1. po ogłoszeniu końca świata, tj. końca NPAPI i FlashPlayer, nie zrobiliście NIC pomimo konkretnych nawoływań graczy
    2. dopiero za pięć dwunasta, tj. kwartał przed końcem flasha, opublikowaliście jakiekolwiek info o zmianie technologii gry. zwlekaliście z tym aż 3 lata !!!!! no cóż, ręka utonęła w nocniku po sam bark. pełnym nocniku złapaliście się brzytwy, klient robiony na Adobe Air. szkoda było na to kasy, poszło praktycznie w błoto, i tak traktujecie to od początku jako zapchajdziurę, i słusznie
    3. wybór padł na webowe unity. być może przez te 3 lata zwlekania, web unity dojrzało. trudno powiedzieć, ale na pewno web unity pożegnało swoją główną przeszkodę czyli FlashPlayer
    4. to normalne że są opóźnienia, ale to trzeba planować z głową. to że przesuwamy termin i ogłaszamy to wcześniej, nie oznacza że luzujemy prace
    5. najpierw wprowadzenie na testowy, norma, jest OK
    6. przesunięcie zmiany na po evencie wielkanocnym, jedyne słuszne posunięcie. to jeden z najważniejszych eventów.
    7. czy planujecie jakiś okres przejściowy, tj. równoległą pracę obecnie używanych tymczasówek i odrębny link (równoległy) do unity po wdrożeniu? jak tego nie zrobicie, to słabo to widzę bo na 100% wyjdzie masa błędów, i będziecie się miotać w cyklu: wdrażamy/wycofujemy/wdrażam/wyco...... i tak dalej. ale znając was szczerze wątpię że umiecie chodzić w ten sposób na 2ch nogach. do tej pory kicacie na jednej

    8. czy po tym całym zamieszaniu bierzecie się wreszcie za masę zaschłych błędów z którymi się męczymy od lat?
    9. czy zrobicie jakiś upgrade forum? bo to co jest, od dawna capi myszami i nie powiem czym jeszcze.
    10. czy myślicie na serio o nowych graczach? przydałoby się aby eventy nowym po sensownym levelu dawały lepszego boosta, aby łatwiej dogonić weteranów. mam wrażenie że obecnie bardziej się skupiacie aby utrzymać przy grze starą gwardię.

    11, ostatnie wielkie podziękowania dla graczy, którzy mimo wszystko finansują tę grę, i anty podziękowania ekipie (nie określam czyja to wina, ale czyjaś jest) za to że tyle kasy zmarnowała, bo powiedzmy sobie szczerze, gra ma relatywnie niską jakość. dlatego ja nie wydałem ani grosza, choć mógłbym. macie słaby przelicznik prawdziwej kasy za klejki, i sporo bzdur za wygórowaną klejkową cenę które tylko menu gry zapychają.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 19.03.2021 o 08:03

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez znik3040 Zobacz posta
    10. czy myślicie na serio o nowych graczach? przydałoby się aby eventy nowym po sensownym levelu dawały lepszego boosta, aby łatwiej dogonić weteranów.
    wystarczy nowym graczom na etapie 20-30 lvlu jak dostaja 5k expa za przygode powiedziec, ze do wbicia max levelu beda potrzebowac tego expa 2 miliardy, a przez 90% tego nie beda dostawac za wbijanie zadnych nagrod ani odblokowywac zadnego contentu (bo nie ma), a problem nowych graczy sam sie rozwiaze.

    mam wrażenie że obecnie bardziej się skupiacie aby utrzymać przy grze starą gwardię.
    Dokladnie, dlatego wlasnie jedyne co robia w grze to kopiowanie w kolko tych samych eventow w ktorych mozna kupic dokladnie to samo co stara gwardia ma od lat.

    Jeden nowy ciag przygod ktory prawie pokazali został zaorany 2 tygodnie po wejsciu na testowy, potem ktos z BB potwierdzil, ze nad nim w ogole nie pracuja, i przez prawie 1,5 roku o nim cisza.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Początkujący Osadnik Awatar staszko25
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    jak zwykle przedluzanie, przedluzanie i przedluzanie, nic wam ostatnio nie wychodzi, porazka z waszej strony na calej linii

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta

    Dokladnie, dlatego wlasnie jedyne co robia w grze to kopiowanie w kolko tych samych eventow w ktorych mozna kupic dokladnie to samo co stara gwardia ma od lat.
    Nie wiesz co piszesz. Powtarzanie jest konieczne, gdyż nowi gracze (o których się tak martwisz) też muszą mieć możliwość zdobycia tego co weterani już mają.
    Sprawdzam nadchodzący event i co widzę?
    Są generałowie których już mam, zbyt słabi bym ich dokupiła, więc odpuszczam. Są geolodzy, których już nie potrzebuję, więc też odpuszczam.
    Są odkrywczynie i te są zawsze cenne - kupuję ale tylko za jaja, bo mam już innych mnóstwo.
    Cudowne domy i rezydencje za jaja kupuję. Są drogie, ale warte swojej ceny. Zaprawy zżerają mnóstwo, ale warto je kupić.
    Kupię też salę koncertową za jaja - przydaje się zwłaszcza w eventach, wzmocni wydajność poprzedniej.
    Hodowla królików za jaja? Super pomysł, zboże się przelewa od dawna.
    Pomnik zakochanych za jaja? Bardzo się przyda premka na intro, bo kształcenie bardzo pomaga w grze.
    Tytanową kurę odpuszczam, bo tytanu mam po kokardę.
    Wiosenny park kupię bo bardzo przydaje się, tylko niech zmienią kolor strzałek zaznaczających na odmienny od generałów!

    Czyli po analizie stwierdzam, że mam o co walczyć, a niskie lvle też mają.
    Nie jestem malkontentem i nie będę. Miałam przerwę w grze dwa lata, bo real był niesamowicie absorbujący. Teraz siadam z przyjemnością i powolutku rozwijam wyspę. Jak mnie zanudzą to znowu zrobię przerwę, bo to tylko zabawa, która ma sprawiać przyjemność.

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Nie wiesz co piszesz. Powtarzanie jest konieczne, gdyż nowi gracze (o których się tak martwisz) też muszą mieć możliwość zdobycia tego co weterani już mają.
    Sprawdzam nadchodzący event i co widzę?.
    czytasz co sparkz pisze, a chyba nie rozumiesz o czym
    jacy nowi gracze?
    może ta dwuletnia przerwa nie pozwala wyraźnie zobaczyć sytuacji w jakiej teraz są sety

    twojej oceny ''atrakcji'' eventu nie komentuję bo każdy gra jak chce i może się cieszyć nawet z premii na budynek w który NIE ''opłaca'' się nic poza manuskryptami produkować, są już na niego dostępne inne dobre premie, a do tego nie ma w nim kolejkowania-ale postaraj się też zrozumieć co jest przez innych napisane, a potem sama oceniaj

  9. #49
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Nie wiesz co piszesz. Powtarzanie jest konieczne, gdyż nowi gracze (o których się tak martwisz) też muszą mieć możliwość zdobycia tego co weterani już mają.
    Problemem nie jest to ze powtarzaja, problemem jest to, ze eventow narobilo sie tyle, ze czują się zwolnieni z robienia czegokolwiek poza powtarzaniem, i czasem rzuceniem jakiegoś ochłapu w rodzaju dziwnego generala ktorego nie wiadomo gdzie zastosowac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #50
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez gizmodogra Zobacz posta
    czy to prawda że Orlen kupuje Ubisoft?
    nie już jest kupiony i będziemy grac jak oni nam zagrają

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.