Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95

Wątek: Zmiana harmonogramu: Unity - Dyskusja

  1. #91
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez trorox Zobacz posta
    A ja uważam, że przyjdzie sporo nowych graczy i wróci olbrzymia rzesza tych, którzy nie grali z uwagi na niechęć lub niemożność instalacji klienta.
    The Settlers Online będzie przeżywał swoją drugą młodość
    Acha, przyjdą/wrócą i zobaczą że na 4-rdzeniowym i7 interfejs rzęzi a mapa dogrywa sie segmentami przy każdej próbie przesunięcia jej. Nie wiem czy nadal są wycieki pamięci ale to co jest na testowym nadal nie pozwala na wygodną grę. Ciekawe co ci wszyscy gracze sobie pomyślą? I co zrobią? Popędzą do sklepu wymienić starego laptopa (choć mój nie jest jeszcze taki stary) na chłodzonego cieczą peceta z potężną kartą graficzną? Czy jednak popukają się w czoło i stwierdzą że jak na 'casualową' gierke przeglądarkową to jednak jest paździerz.
    Co gorsza mam przeczucie, że nawet pecet w cenie samochodu nie rozwiąże tutaj problemów z wydajnością. Obym się mylił.

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    bo niestety, ale unity, to tylko na firefox.... , przynajmniej wersja testowa unity TSO.
    u ciebie ff a u mnie chrom ale po około 40 min ładowania ale zawsze ale jak tak bedzie chodzić wersja normalna to blado to widzę

  3. #93
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez trorox Zobacz posta
    A ja uważam, że przyjdzie sporo nowych graczy i wróci olbrzymia rzesza tych, którzy nie grali z uwagi na niechęć lub niemożność instalacji klienta.
    To jeszcze wez pod uwage, ze gra od jakis 3 lat w grze nie ma nowego contentu, obecnie raczej zaden nowy nie powstaje bo widac ze desperacko probuja zrobic cokolwiek zeby w ogole byl dostepny dzialajacy klient, a przy obecnym tempie prac raczej nie zanosi sie zeby wyprostowali sytuacje do konca roku.

    Juz pal licho trudnosci z logowaniem, w tej grze po prostu nie ma do czego wracac, bo nie ma od lat niczego czego by sie juz nie widzialo i nie robilo setke razy, i prawie na pewno nie bedzie (a jesli gracze zaczna uciekac to bedzie to jeszcze bardziej pewne).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez a1934876817568 Zobacz posta
    Acha, przyjdą/wrócą i zobaczą że na 4-rdzeniowym i7 interfejs rzęzi a mapa dogrywa sie segmentami przy każdej próbie przesunięcia jej. Nie wiem czy nadal są wycieki pamięci ale to co jest na testowym nadal nie pozwala na wygodną grę. Ciekawe co ci wszyscy gracze sobie pomyślą? I co zrobią? Popędzą do sklepu wymienić starego laptopa (choć mój nie jest jeszcze taki stary) na chłodzonego cieczą peceta z potężną kartą graficzną? Czy jednak popukają się w czoło i stwierdzą że jak na 'casualową' gierke przeglądarkową to jednak jest paździerz.
    Co gorsza mam przeczucie, że nawet pecet w cenie samochodu nie rozwiąże tutaj problemów z wydajnością. Obym się mylił.
    Ja mam 8 rdzeniowego i7 10tej generacj 64 gb ramu i gra tnie sie gorzej niz podobne projekty na commodore 64

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2020
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    trafna uwaga xD

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.