Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 95

Wątek: Zmiana harmonogramu: Unity - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.01.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jenkowice Zobacz posta
    Czy kogoś to dziwi? Jako użytkownik maca ma kolejne spokojne swieta. To doświadczenie nauczyło mnie jednego, nigdy ale to nigdy nie inwestować w takie zabawy prawdziwych pieniędzy, bo nie wiesz kiedy coś coś spartolą tak jak w tym przypadku. Odcięto graczy z dnia na dzień.
    No właśnie. Coś wiadomo co z użytkownikami Maca?

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez GregEye Zobacz posta
    Z drugiej strony to mega słabe, że mając wiedzę na tamat końca Flesha BB nie było w stanie przygotować się przez ponad rok do nowej mechaniki gry....
    Pewnosci oczywiscie nie mam ale moja teza jest taka ze do ostatniej chwili wozli sie z decyzja czy zamknac interes na patyk czy dalej w to brnac i migrowac. Pozno podjeli decyzje o dalszym inwestowaniu w ten projekt to i pozniej beda efekty. A jak sa skuteczni to wszyscy wiemy od 2012 roku gdzies.

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    2 lata wiedzieli o koncu flasza nic nie robili a teraz nagle w pocie czola ciezko pracuja i nic im nie wychodzi....

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nogrip Zobacz posta
    Pewnosci oczywiscie nie mam ale moja teza jest taka ze do ostatniej chwili wozli sie z decyzja czy zamknac interes na patyk czy dalej w to brnac i migrowac. Pozno podjeli decyzje o dalszym inwestowaniu w ten projekt to i pozniej beda efekty. A jak sa skuteczni to wszyscy wiemy od 2012 roku gdzies.
    Gra ta przeżyła (albo i nie) tylko dlatego że Ubisoft zmienił podejście biznesowe chce też zarabiać na grach usługach. Jesteśmy królikami doświadczalnymi czy da się z nas dużo kasy wyciągnąć.
    tu szczegóły https://www.ign.com/articles/ubisoft...n-aaa-releases
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 18.03.2021 o 13:11

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Z użytkownikami MACA bez zmian, jakiś czas temu BB napisała, że nie będzie klienta więc dopiero Unity.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pandemia zmieniła wszystko, również rynek gier.

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jenkowice Zobacz posta
    Z użytkownikami MACA bez zmian, jakiś czas temu BB napisała, że nie będzie klienta więc dopiero Unity.
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1785895
    U niemców jest inna wiadomość i przepraszają makowców
    • Wydarzenie wielkanocne nadal będzie odbywać się za pośrednictwem klienta. • Gracze na komputerach Mac niestety również nie będą mogli korzystać z wydarzenia wielkanocnego. Rozumiemy Twoje rozczarowanie i bardzo nam przykro!

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DOMEL22000 Zobacz posta
    bradzo dobrze , nie moge przeniśc konta a suport miliczy
    Napisałam do Ciebie wiadomość prywatną.

    BB_Penelopa

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poczytałam. Również ich komentarze i może zacytuję za graczem niemieckim robert_hs
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    I na koniec: jeśli gra jest taka fajna ........ i tylko szarpie, zrób mi przysługę: SZUKAJ COŚ NOWEGO !!!! Możemy obejść się bez takiego dokuczania, bo są gracze, którzy kochają tę grę, a która zawiera błędy, jest jak celulit z kobietami, nie jest piękna, ale kocham cię, bo uśmiech jest wart więcej ...

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zawsze myślałem ze mam kobietę z cellulitem a tu proszę - wyszedłem za cellulit z kobietą ;DD
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.