Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 95

Wątek: Zmiana harmonogramu: Unity - Dyskusja

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Kiedy zagramy na maca moje konto juz chyba zlikwidowane ktos mi powiedzial ze moge grac tylko trzeba wydac 4000 zl polskie na kompa z windows

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zajrzałem na wersję unity i powiem że brakuje tej wersji jeszcze bardzo WIELE. strasznie muli, chyba że ktoś ma mega szybkiego CPU. jak patrzę na złożoność tej gry i staruszka the settlers 2 , to się po prostu nóż w kieszeni otwiera.

    lepie by zrobili gdyby zrobili natywną wersję na różne systemy i byłoby z głowy.

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2018
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Zastanawiam się czy cokolwiek jeszcze z tego będzie. Miało być przejście na przełomie roku, później na Wielkanoc, a teraz już nawet nie ma informacji. Chyba się odzwyczaiłem.

  4. #84
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Terminy wydania wersji Unity są następujące:

    20 lipca: Wszystkie serwery (z wyjątkiem Niemieckich serwerów)
    21 lipca: Niemieckie serwery
    Aż się boję co to będzie. Na pewno polecam porobić zdjęcia wyspy i gwiazdy dzień wcześniej

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    projekt zostanie zamknięty tak jak kilka poprzednich gier z ubisoft i tyle a nas okłamują żeby kasa za klejki się zgadzała na koniec i tyle

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Zajrzałem po raz kolejny na serwer testowy i na tym etapie gry to ja Wam powiem tak, 20 lipca ta gra skona definitywnie. Te ostatnie niedobitki, które grają z sentymentu do tej gry....event w pełni a czat pół dnia milczy...zostaną pozbawione złudzeń. Powiem więcej dojdzie do paradoksu bo aktywni gracze złożą oficjalną petycję do BlueByte...żeby wyłączyli serwery i pozwolili odejść z tego świata projektowi TheSettlersOnline i żeby się więcej nie męczył. Na tym polega humanitaryzm

  7. #87
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    przecież na testowy, nie wgrali poprawionej wersji UNITY.
    z tego co pisali na forum niemieckim, od razu wgrają, wersje UNITY (po poprawkach), na serwery LIVE.

    i zobaczymy, co z tego , będzie...

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja uważam, że przyjdzie sporo nowych graczy i wróci olbrzymia rzesza tych, którzy nie grali z uwagi na niechęć lub niemożność instalacji klienta.
    The Settlers Online będzie przeżywał swoją drugą młodość

  9. #89
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a mi dalej na testowym nie działa włączona akceleracja sprzętowa w chrome i wyspa sie wgrywa fragmentami 1 kwadracik co kilka sekund...
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 09.07.2021 o 08:55
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #90
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    bo niestety, ale unity, to tylko na firefox.... , przynajmniej wersja testowa unity TSO.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.