Zobacz wyniki ankiety: Trofeum przy miniwydarzeniu Koniec Świata

Głosujących
105. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pozostaje bez zmian. To i tak nie ma znaczenia.

    6 5.71%
  • Mistrz sztuk walki, Premia dla znajomego, strzały i budynek na wodzie

    24 22.86%
  • Młodszy generał Gemini i 2 x 7 dni premii, Mikstura słabego punktu, Wieża wiedźmy

    67 63.81%
  • Coś jeszcze innego :-) znacznie lepszego niż obecne

    8 7.62%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Koniec Świata - nagrody

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia

    Koniec Świata - nagrody

    Drodzy Admini,

    pojawiło się nowe miniwydarzenie Koniec Świata. To wydarzenie było ciekawe 9 lat temu. Wtedy pamiętam było to coś związanego z sytuacją że 2012 i takie tam. Co do samego dropa to nie pamiętam za bardzo co było. Mamy rok 2021, wysokie poziomy graczy i dajecie nam w ramach trofeum co... generała ponury żniwiarz? Naprawdę? Nie stać Developera na choć trochę wysiłku? nie mogłby by być np Młodszy generał gemini? Albo jak to za dużo to np Mistrz sztuk walki? Nie wiem, ktoś zaraz powie, że to też za mało. To dorzućcie np Premię dla znajomego, albo premie 2 x 7 dni. Jeśli to za dużo to po co w ogóle to miniwydarzenie przed zbliżającym się eventem?

    z poważaniem
    wieloletni gracz TSO i fan gry Settlers
    zaba5666 (Marcin)

  2. #2
    Osadnik Awatar PIPINIA
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Wszystko się zgadza. Ja gram od 9 lat i pamiętam pierwszy koniec świata. Wtedy to było szaleństwo, a teraz? Szczerze, zrobiłam jedną przygodę i tak jak się wszyscy wypowiadają: ani drop nie zachęca, ani nawet to PD x 3, a tym bardziej nagrody końcowe bo mając level 73 nic mi nie daje 24k PD czy kolejny ponury żniwiarz. Gdyby to było 240k to na pewno bym zrobiła ich duuużo więcej. Niskie levele nie są w stanie za dużo zrobić (pamiętam po sobie, że wtedy to był wielki wysiłek), a wysokim teraz nie zależy na byle fantach bo nagrodą tego nie można nazwać.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Zapomniałem dodać, że sam doświadczam bólu oczu przy tych odcieniach czerwieni. Sam zrobiłem 17 i dobiję do tych symbolicznych 20. Wybaczcie, ale więcej nie zrobię, szkoda oczu

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Kolonia
    Ten event Koniec świata to faktycznie koniec świata settów(( beznadzieja

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    ankieta bez znaczenia bb i tak to oleje .. dla nich chatka piratow to jest mega nagroda

  6. #6
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już za późno na modyfikacje nagrody. Gdyby miało to nastąpić to powinno się to odbyć w najpóźniej w zeszły poniedziałek. Gracze na każdej wersji językowej narzekają ale tak już pewnie pozostanie.
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 12.03.2021 o 16:09

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Jak tak dalej będzie , to czas się pożegnać z grą, choć gram prawie od początku powstania gry.
    BB sami sobie będą grać, już im się ta gra znudziła i nic nie chce, coraz mniejsze nagrody z przygód i od poszukiwaczy.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Powinno być jakieś zróżnicowanie od poziomów od do taka nagroda, od do inna i to może miałoby sens.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    ankieta bez znaczenia bb i tak to oleje .. dla nich chatka piratow to jest mega nagroda
    Najlepiej to nic nie robić. Zawsze jak coś się napisze zostaje gdzieś tam w archiwum, a czy to będzie czy nie to już inna sprawa. Nauczony doświadczeniem im więcej i częściej piszesz i o czymś mówisz to jest szansa, że w końcu ktoś Cię wysłucha ;-) mają na uwadze fakt, że gra staje się bardzo monotonna.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Qbeb Zobacz posta
    Najlepiej to nic nie robić. Zawsze jak coś się napisze zostaje gdzieś tam w archiwum, a czy to będzie czy nie to już inna sprawa. Nauczony doświadczeniem im więcej i częściej piszesz i o czymś mówisz to jest szansa, że w końcu ktoś Cię wysłucha ;-) mają na uwadze fakt, że gra staje się bardzo monotonna.
    hahaha na pewno to działa w przypadku TSO i BB ;D dawno sie tak nie uśmiałem ;DDDDD
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.