Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Your client could not be updated.

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Ten powyżej nie da sie siagnac a po pobraniu od Krotos666 taki komunikat sie wyświetlił
    File loading failed! Please check your network connection, clean your browser cache or try again later.
    ktos pomoze ?

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mówiąc delikatnie coraz bardziej mam wrażenie, że problem leży w Waszych komputerach.
    Teraz w tym przypadku w poziomie zabezpieczeń.
    Ja pobieram ten plik bez problemu.
    Do kilku osób pisałem PW, żeby napisali co się dzieje z propozycją podmiany pliku, ściągnięcia go, czy uruchomienie klienta.
    Ale nikt nie odpisuje, wiec mam wrażenie, że dla większości komputer to ma działać po włączeniu, no i wszystko na nim też ma działać.
    Ręce opadają.

    Postanowiłem więc już się nie mieszać w ten wątek, bo stwierdziłem, że większość z Was i tak go nie odpali, bo nie umie go odpalić,
    z różnych powodów.

    Czekajcie więc na unity, a jak to nie pomoże to zapomnijcie o settlers online.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Mówiąc delikatnie coraz bardziej mam wrażenie, że problem leży w Waszych komputerach.
    Teraz w tym przypadku w poziomie zabezpieczeń.
    Ja pobieram ten plik bez problemu.
    Do kilku osób pisałem PW, żeby napisali co się dzieje z propozycją podmiany pliku, ściągnięcia go, czy uruchomienie klienta.
    Ale nikt nie odpisuje, wiec mam wrażenie, że dla większości komputer to ma działać po włączeniu, no i wszystko na nim też ma działać.
    Ręce opadają.

    Postanowiłem więc już się nie mieszać w ten wątek, bo stwierdziłem, że większość z Was i tak go nie odpali, bo nie umie go odpalić,
    z różnych powodów.

    Czekajcie więc na unity, a jak to nie pomoże to zapomnijcie o settlers online.
    Amen.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Przez cztery dni (od 7.04 do dzisiaj, godz.17) nie mogłem się nawet zalogować i wejść do gry. Próbowałem po kilka razy dziennie. Przed odinstalowaniem gry (przed chwilą) nacisnąłem "Graj" i - o dziwo - zadziałało. Niczego nie zmieniałem w PC i ustawieniach. Po prostu odpaliła się TSO i klient. Straty, to 600 klejków (300+200+100) za otwarcie trojga drzwi w kalendarzu Wydarzenia i zmarnowane cztery dni zabawy.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam , mam taki sam problem ostatni raz zalogowałem się 20 kwietnia , taki sam komunikat - czyszczenia ciastek i pobieranie klienta nic nie pomaga . Może ktoś pomoże .
    Pozdrawiam

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.