Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #151
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez zaba5666 Zobacz posta
    Jeśli to o mnie to ja tylko zwróciłem uwagę na mało zachęcające nagrody w tym miniwydarzeniu. Po krótkiej wymianie zdań z BB_Penelopa4 na szepcie stworzyłem na forum ankietę i tyle.
    Jeśli się przyczyniłem choć w niewielkim stopniu do podjęcia takiej decyzji o dodaniu MSW (nie wiem czy realnego osiągnięcia zdobycia Złotego Poziomu) to świadczyć może tylko to, że trzeba rozmawiać. Nie tylko narzekać ale też pisać, pisać i jeszcze raz pisać ale sensownie argumentując swoje zdanie na dany temat. Jak są konkretne argumenty i logiczne, przemyślane podejście do danej sprawy nie wierze, że BB przejdzie obok tego obojętnie
    Przy okazji można jeszcze głosować:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...Awiata-nagrody

    Z wyrazami szacunku
    zaba5666

    PS: Dzięki chociaż z tyle BB_Penelopa, że zostałem usłyszany
    Gratulacje Lubię tą grę z sentymentu bo gram juz kilka lat ......zauważyłem ze ilość graczy(aktywnych) spadła o jakieś 65% .... ciekawe dlaczego? Myślisz ze jak zagadasz o "fajniejszej nagrodzie "(dodaniu MSW) to poprawi zainteresowanie ewentem? Dobrze by było ....ale tak nie jest ...."starych" graczy ubywa a nowych nie przybywa... zapytaj sie lepiej o to a nie o MSW.

  2. #152
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    1

  3. #153
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    Gratulacje Lubię tą grę z sentymentu bo gram juz kilka lat ......zauważyłem ze ilość graczy(aktywnych) spadła o jakieś 65% .... ciekawe dlaczego? Myślisz ze jak zagadasz o "fajniejszej nagrodzie "(dodaniu MSW) to poprawi zainteresowanie ewentem? Dobrze by było ....ale tak nie jest ...."starych" graczy ubywa a nowych nie przybywa... zapytaj sie lepiej o to a nie o MSW.
    O tym też wspomniałem bo w ciągu tygodnia z mojej gildii odeszły 3 osoby. Zamierzam napisać na forum większy i obszerniejszy post ale muszę mieć na to czas i zebrać kotłujące się w głowie myśli. Dużo tego się nazbierało i obym wszystko wyrzucił w tym temacie
    Ostatnio edytowane przez zaba5666 ; 12.03.2021 o 21:56

  4. #154
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A co jeśli wydarzenie "Koniec Świata" to tak naprawdę sposób w jaki BB chce się z nami pożegnać...?

  5. #155
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    A co jeśli wydarzenie "Koniec Świata" to tak naprawdę sposób w jaki BB chce się z nami pożegnać...?
    To wszyscy sie potniemy szarym mydlem.. No to sie pozegnaja i tyle

  6. #156
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2019
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak TSO padnie, to ja zaczynam grać w StarCrafta (jest za darmo), może Blizzard ma lepsze podejście do graczy...

  7. #157
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    a czy ktos ma gorsze?

    a tak przy okazji , " bedziemy was co dziennie informowac o postepach" czyli co 2 dni tak?
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 14.03.2021 o 00:01 Powód: xx

  8. #158
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi tam się ten event podobał - znowu zaczęłam robić drwale o których zapomniałam że istnieją.
    I proponuję zamknąć ten wątek już, zacznijmy pisać o wielkanocnym i o unity może, bo tam może być Klapa solidna,
    pozdrawiam zatwardzelców którzy zostali w TSO..

  9. #159
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ariette Zobacz posta
    Mi tam się ten event podobał - znowu zaczęłam robić drwale o których zapomniałam że istnieją.
    Yyy... Albo ja coś przegapiłem, albo źle doczytałem, ale ten krótki event to polega na zrobieniu jak największej ilości przygody Koniec Świata, a nie na trzaskaniu Drwali...
    Coś pomieszałaś/eś...

  10. #160
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Yyy... Albo ja coś przegapiłem, albo źle doczytałem, ale ten krótki event to polega na zrobieniu jak największej ilości przygody Koniec Świata, a nie na trzaskaniu Drwali...
    Coś pomieszałaś/eś...
    Ajć Niedźwiadek, najbystrzejszym zwierzakiem w lesie raczej nie jesteś

Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.