Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co do pomysłów na sam event - który zapowiada się nudnnnnnnooooo. Oddaje pomysły za free - BTW Koniec świata.
    1. Plagi. Biblijne plagi.
    Atak szarańczy na wyspę, zmiana wody w studniach itd. Oczywiście by odwrócić plagę należy wykonać jakieś tam zadania np zamiana surowców w jakąś tam premię, która zatrzymuję plagę/ odwraca jej skutki), itp. Niech to nawet żre zasoby - ale do cholerci - niech nagroda będzie na wypasie. Np mega premia - którą stosuje się na magazynie by pomnożyć wybrany zasób razy 100 czyli zamiast 100 mieczy robi mi się 10000 mieczy). A nie badziew w postaci pomniczka, premii herbatki z cytryną czy jakieś tam manuskrypty.
    2. Atak fal 5G
    Na wyspie pojawiają się maszty 5G, które emitują "niebezpieczne" fale. Powodują one np śmierć osadników, pomór wśród żołnierzy, chorobę koni, itd. I jak wyżej - produkcja premii, które niwelują działanie fal, czy ustanowienie całego cyklu produkcyjnego, który szkoli techników, którzy demontują maszty ( budynek - szkoła czy tam politechnika dla mechaników, budynek - warsztat IT do produkcji kompletów narzędzi niezbędnych technikom - lapki, kable, przedłużacze, piły, liny, budynek - złomowisko gdzie się zwiezie resztki masztów i odzyska się z tego jakieś fajne surowce). Nagroda za ten event jak w punkcie 1. Na grubo!
    3. Płaskoziemie
    Mieszkańcy wyspy produkują super premię, która rozwiewa mgłę otaczającą wyspę. Okazuje się, że "ziemia" jest płaska. Rybacy spadają w "przepaść" na krawędzi/końcu ziemi, zapadają się budynki na obrzeżach wyspy. Mieszkańcy - by odwrócić sytuację - muszą zacząć się edukować. Można stawiać szkoły, muzea, szkolić nauczycieli, postawić wyższą uczelnię - która wyedukuje inżynierów (ci zaprojektują np wahadłowiec) potem wybudować Settlersowe NASA i wiuuu w kosmos. Finał - astronauci wykonują zdjęcie wyspy, które pokazuje, że ziemia jest okrągła i wszystko wraca do stanu pierwotnego.
    I nagroda na wypasie.

    Takie info Penelopa - róbcie mniej eventów ale na wypasie. Niech te nagrody będą wartościowe. I mówię poważnie - gównopremia w postaci ciasteczek czy badziewny generał - nie zachęcają do robienia eventu.

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Co się martwicie ważne że będzie ze 2 x 100 procent promocja na Klejki wszak autorzy tego pomysłu muszą zarobić

  3. #33
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nadal liczę, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i jutro zmieni te nagrody za 200% celu i zamiast Żniwiarza doda tam Brodę lub MGG lub Borysa lub coś innego ciekawego typu poligon lub cudowny domek lub przepastny magazyn i więcej ludzi zainteresuje się wydarzeniem.

    W tej formie bawić się można ale niech gracze coś z tego mają.

    Edit: Gracze z innych wersji językowych także narzekają na nagrody.

  4. #34
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    No Ruda, dałaś do pieca!
    To jest to czego brakuje w scenariuszach TSO... polotu, polotu, polotu.
    A Niemiec płakał jak to czytał

    Pozdrawiam
    xD

    Ps.
    co do nagród z tego "ewentu" to faktycznie: żenua.

    Ps2.
    ktoś pytał co my tu będziemy robić w czasie tego "ewentu"?
    Jak to co? Najpewniej pykać w inne ciekawsze gierki.

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Jak to wszystko przeczytałem to mówię sobie "Aaaaa [TAJNE] to! Już lepiej niech ten koniec świata nastąpi".
    1. Naprawdę, po jasną cholerę mi Żniwiarz????
    2. Paczki za klejki - nic ciekawego. Jedynie kupi się paczkę za śledziki, bo na to ludzi stać
    3. Robienie tej przygody to też totalny bezsens. Drop nie jest adekwatny do czasu. Już [TAJNE] z tymi rekrutami jako straty... I tak klepać to do 15 marca? Ktoś tam chyba na łeb upadł, w sumie nie pierwszy raz.
    4. Gracze oburzeni, nie dziwię się. Ale jak w trakcie eventu zostaną zmienione nagrody (w co bardzo wątpię) to sobie strzelicie porządnie w kolano.
    5. Podziękowania dla Krotossa za wyczerpujący poradnik dotyczący tego eventu.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Nagrody trochę słabe jak na 9 lat rozwoju gry ale chociaż inne niż za pierwszym razem kiedy wydarzenie startowało w 2012.
    https://forum.thesettlersonline.pl/threads/26928
    Jakby komuś się nie chce szukać to na stronie głównej w archiwum na stronie 114 i 115 znajdują się pierwsze wzmianki z tamtego eventu.

    A tu jakie nagrody były rozsyłane
    21.12.2012Koniec Świata - nagrody!
    https://ubistatic-a.akamaihd.net/003...rds_eow_rw.jpg

    Ale już pomijając cały ten jak to powiedziały osoby powyżej "żałosny event" to mnie cieszy i to bardzo jedna rzecz. Mianowicie iż BB wraca to korzeni i będzie rywalizacja między serwerami, która według mnie była czymś fajnym (chodzi mi o statystki).
    O takie:
    https://ubistatic-a.akamaihd.net/003...otW_11_ska.jpg

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ktoś kilka dni temu wspominał czarnych rycerzy. Powinien więcej nie krakać, bo faktycznie jak już zostało napisane będzie to najszybciej zaliczone wydarzenie od lat.

  8. #38
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Priapos Zobacz posta
    Ale już pomijając cały ten jak to powiedziały osoby powyżej "żałosny event" to mnie cieszy i to bardzo jedna rzecz. Mianowicie iż BB wraca to korzeni i będzie rywalizacja między serwerami, która według mnie była czymś fajnym (chodzi mi o statystki).
    Bylaby czyms fajnym gdyby sie z nia wstrzelic w ktorys okres gdy aktywnosc graczy na serwerach byla w miare ok, obecnie taka rywalizacja bedzie sluzyc tylko pokazaniu ktore ze starych serwerow sa najbardziej martwe.

    W szczegolnosci jesli do rywalizacji ma 'zachecic' takie 'coś'
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    W szczegolnosci jesli do rywalizacji ma 'zachecic' takie 'coś'
    haha fajnie to spuentowałeś.

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    No powiem event tak porywający że strach pomyśleć co z tym zrobić. Odgrzewany kotlet i tyle w temacie. Kto chce niech robi ja palcem nie kiwnę.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.