Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 209

Wątek: Koniec Świata 2021: Dyskusja

  1. #141
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    no to mamy brązowy poziom!!! hahaha za takie dropy nie bede siedzial 2h na przygodzie...śmiech na sali zgadzam sie z kundo2015 : wyszkolony Samotnik 245 Eż i z jednego miejsca puszczasz - niszczy wszystko - sam zrobiłem juz kilkadziesiąt przygód - ale naprawdę szkoda czasu co do opłacalności przygód nawet względem expa i chyba szkoda oczu na to popieprz... tło przygody ...poza tym nagrody za srebrny czy złoty lvl to kpina z graczy!

  2. #142
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chcielibyśmy podzielić się globalnym postępem związanym z Ratowaniem Świata:

    Globalny wynik w dniu 12 marca = 104.22%

    W obecnym tempie na koniec eventu Gracze uzyskają
    149% (Brązowy Poziom)

  3. #143
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    no to mamy brązowy poziom!!! hahaha za takie dropy nie bede siedzial 2h na przygodzie...śmiech na sali zgadzam sie z kundo2015 : wyszkolony Samotnik 245 Eż i z jednego miejsca puszczasz - niszczy wszystko - sam zrobiłem juz kilkadziesiąt przygód - ale naprawdę szkoda czasu co do opłacalności przygód nawet względem expa i chyba szkoda oczu na to popieprz... tło przygody ...poza tym nagrody za srebrny czy złoty lvl to kpina z graczy!

  4. #144
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawe czy gosc ktory wrzucal na glowna informacje o dodaniu MMA do nagrod nie wykonal przypadkiem w tym evencie wiekszej pracy przy pisaniu niz ten, kto event kopiowal z 2012 roku
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #145
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Odpuście sobie te plucie... Festiwal chamstwa. Nie podoba się to nie bierz udziału w evencie, nie jęcz i nie psuj innym gry.
    Są eventy lepsze i gorsze, tak trudno to zrozumieć?

  6. #146
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Są też takie, które zerowym wysiłkiem kopiuje się sprzed lat, żeby rzucić ochłap ludziom pozbawionym jakichkolwiek oczekiwań.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #147
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ciekawe czy gosc ktory wrzucal na glowna informacje o dodaniu MMA do nagrod nie wykonal przypadkiem w tym evencie wiekszej pracy przy pisaniu niz ten, kto event kopiowal z 2012 roku
    Jeśli to o mnie to ja tylko zwróciłem uwagę na mało zachęcające nagrody w tym miniwydarzeniu. Po krótkiej wymianie zdań z BB_Penelopa4 na szepcie stworzyłem na forum ankietę i tyle.
    Jeśli się przyczyniłem choć w niewielkim stopniu do podjęcia takiej decyzji o dodaniu MSW (nie wiem czy realnego osiągnięcia zdobycia Złotego Poziomu) to świadczyć może tylko to, że trzeba rozmawiać. Nie tylko narzekać ale też pisać, pisać i jeszcze raz pisać ale sensownie argumentując swoje zdanie na dany temat. Jak są konkretne argumenty i logiczne, przemyślane podejście do danej sprawy nie wierze, że BB przejdzie obok tego obojętnie
    Przy okazji można jeszcze głosować:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...Awiata-nagrody

    Z wyrazami szacunku
    zaba5666

    PS: Dzięki chociaż z tyle BB_Penelopa, że zostałem usłyszany

  8. #148
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Odpuście sobie te plucie... Festiwal chamstwa. Nie podoba się to nie bierz udziału w evencie, nie jęcz i nie psuj innym gry.
    Są eventy lepsze i gorsze, tak trudno to zrozumieć?
    Tokiem Twojego(z całym szacunkiem) myślenia to za kilka miesięcy zostaniesz Ty sam w tej grze i kilku Twoich kolegów(podobnie myślących)....Mi osobiście nie podoba się ten ewent i nie biorę w nim udziału a Ty nie zabronisz mi wyrażać opini o tym ewencie kolego Nie podoba się to nie czytaj opinii innych ,nie psuj sobie gry nie wchodz na forum tylko tłucz koniec swiata pozdrawiam

  9. #149
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Odpuście sobie te plucie... Festiwal chamstwa. Nie podoba się to nie bierz udziału w evencie, nie jęcz i nie psuj innym gry.
    Są eventy lepsze i gorsze, tak trudno to zrozumieć?
    plucie festiwal chamstwa? przeciez to tylko zwykla ocena tego co nam bb serwuje i tego jak traktuje ludzi... wiec i tak delikatnie sie tutaj kazdy wyraza

  10. #150
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gratulacje .
    Ostatnio edytowane przez jarekpolak1 ; 12.03.2021 o 21:18

Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.